Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hónapja vettem egy Le 2...

1 hónapja vettem egy Le 2 okos telefont. A második héten találtam egy nagyon szép hátteret a google play-en. /ingyenes volt/ 2 hétig szépen működött reklámok nélkül. Van esély rá?

Figyelt kérdés
Jött egy rokon, akinek megmutattam a szép hátterem, elkezdte a telefonomat nyomkodni, közben kimentem. Nem tudom miket nyomott meg, de azóta sokszor bukkant fel reklám, előtte egyszer sem! Gondoltam kitörlöm, és újra letöltöm. (most már sajnos, uninstallt nyomtam.) Igen ám, de már nincs a google play-ben. Minden nap nézem. Nem állítottam vissza azóta sem a gyári beállításokat. Van esély arra, hogy valahogyan "visszahozzam"?
2017. máj. 8. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Ha tudod a nevét, akkor még interneten rábukkanhatsz és újra letöltheted.
2017. máj. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!