Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen ember aki olyan helyen...

Milyen ember aki olyan helyen dolgozik, ahol a szörméjéért élve nyuzák az állatokat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 10:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Hol tudsz te ilyen munkahelyet?

Miért nyúznák meg élve? Sokkal nehezebb, idő- és energiaigényesebb mint egy tetem megnyúzása, és nem nyernek vele semmit, mert az állat úgyis belehal.

2017. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%

Igen igy nyuzzák


de hogy milyen ember ? attól lehet jó ember is

és nem kell semmi rosszra gondolni

Még a Bibliaba is áldoztak fel állatokat persze azt Isten kérésére


én még a tyúkot se merném levágni ha tartanánk

a háznál



ha elolvasod a Bibliát még a Jó Isten is kért áldozatot a bűneinkért

tehát nem kell igy felfogni


én és más is türi amig van munkahelye és dolgozik

most mi a nagyobb baj? ha nincs munkahelye sehol? és nem dolgozik?


látjátok ellentétes minden


és igen igy nyuzzák én is tudom , azt viszont nem hogy miért

gondolom értékesebb a bőre ?


itt a cikk


" A probléma súlyos, nemrégiben kikerültek felvételek, amelyek azt bizonyítják, bizonyos tenyészetek élve nyúzzák az állatokat, mert így a lenyúzott szőrme sokkal puhább lesz. Legutóbb a neves divatcégről, a BCBG Max Azriáról derült ki, hogy a ruháihoz használt prémeket brutális módon szerzik meg az állatoktól. A friss felvétel Kínából került elő, egy angóranyulat nyúz meg éppen rajta a vállalat egy munkása. A nyúl még él, próbál szabadulni, aztán a végén még életben van, és véres-csupaszon pislog. Az egészben az az ijesztő, hogy BCBG Max Azria a világ angóra-prémből készült ruháinak 90%-át gyártja. És persze más állatokat is tartanak, rókákat, hermelineket stb… "

2017. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Az embertől nem idegen a kegyetlenkedés, ma is vannak a Földön emberek ellen emberek által elkövetett háborúk, gyilkosságok, terrorcselekmények, ezek sem jobbak, ráadásul ezek mögött sokszor elvakult vallásos hit (eszme) van és a elkövetők a maguk istene parancsára hívatkoznak.
2017. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
38%
Jofogason lattam nem is olyan regen allashirdetest, hogy belgiumi (? de lehet inkabb valamelyik skandinav orszag volt) nyesttelepre keresnek gondozot, szezonfuggoen nyuzas is a feladatok koze tartozik. Gondolom olyan emberek, akik a penzert barmit elv szerint elnek, emellett nagy valoszinuseggel elegge alulkepzettek, gondolom allatnyuzashoz nem kell kulonosebb intelligencia.
2017. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg nagyon szegény ember, aki nem talált jobb munkát...

Meg ugye alulképzett és lehet, hogy még a régifajta neveltetésbe volt része és ezért teljesen meg van győződve róla, hogy az állatok csak tárgyak.


Én nem őket ítélném el, hanem a szőrmefarm tulaját, aki 0 munkával ilyen módon agyonkeresi magát. Ő nem csak az állatokat használja ki, hanem a nála dolgozó embereket is.

2017. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Milyen ember megy BKV ellenőrnek? Milyen ember megy boncsegédnek? Amíg munkahely létezik ember is lesz, aki elvégzi a kijelölt feladatot. A munkahelyére amúgy sem élvezkedni megy az ember.
2017. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akit ilyet csinál nem ember
2017. febr. 19. 18:24
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
nem voltál még olyan helyzetben amikor nem volt mit enned,majd akkor meg tudod
2017. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Voltam,de inkább éheztem és megoldottam máshogy,nem elég csak éhezni hogy valaki ilyen bestiálisá tudjon válni élőlényekkel szemben,normális érzésvilágú emberben van ennyi tartás.Aki primitiv és nem túl.empatikus embertársaival és a környezetével sem,tárgyként tekint az állatokra is,abból kinézem,de ezek sokszor a fejlödésben megragadt emberek.Lehet hogy társadalmilag elfogadott az természet és az állatok kiszipolyozása a végsőskig,de lehetne,és van is egy erkölcsi határ.
2017. febr. 20. 05:57
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Arany drága bogaram! Festi magát, aki nálam jobban szereti az állatokat és a természetet. (De nem csak az édes kis szőrmókokat ám, hanem mindent!) Mégis azt mondom, hülyeség, amit írsz. Te a fűtött, meleg szobádban, teli pocóval, öledben a laptoppal könnyen játszod a jellemóriást. De majd ha lesz gyereked, és enni kell neki adni, amikor rágja a füledet, mint te apuciét a legújabb iPhonért, amikor osztálykirándulásra kell mennie, amikor fogszabályzó kell neki, vagy kinőtte a Martens bakancsát, akkor belátod, hogy az erkölccsel, a jóérzéssel nem lehet jóllakatni. És elhiheted, a gyereked nem fogja nézni, hogy te a szart hordod ki a betegek alól, vagy a vén, trottyos seggű főnöködet kell leszopnod ahhoz, hogy ő szabadon ítélkezhessen a világ másik végén élő ember nyomorán.
2017. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!