Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A vegánok írtják a bolhákat?

A vegánok írtják a bolhákat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 10:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem igen.
2017. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Hát amennyi elmeháborodott vegán van, akik még a kutyát macskát is vegán étrenddel etetik így eltudom képzelni, hogy bolha/kullancs/férgesség ellen sem védi őket.
2017. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A vegánok nem elmebetegek, kedves előző. Én nem bántom a hangyákat, poloskákat, szúnyogokat,, ameddig ők sem bántanak engem. Az etikai vegánok megpróbálják a lehető legjobban elkerülni az állatok, emberek kihasználását.
2017. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Az állatvédelem nagy humbukság.Majdnem hogy csak kutyára és macskára vonatkoznak.De én még nem halottam olyat hogy pl a városi galambokat védenék így szerintem a bolhákat is írtják mert azt is kártevőnek minősítik.Ennyi az egész állatvédelmesdi,a kiskorúakba belenevelik ezt a marhaságot majd fellángol bennük ez az egész hülyeség és nekiállnak állatvédőset játszani,de közben fingjuk sincs hogy mi hogy van.
2017. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Előző!

A vegánok pont hogy nem csak a kutyákat, macskákat védik. Az ipari és háztáji állattartást is elítélik, nem látnak különbséget kutya és disznó/csirke stb között.

Vannak vegánok, akik a bolhákat sem irtják, de ez azért nem nagyon jellemző.

Nálunk nincsenek bolhák, kullancsok, de ha beözönlene pl egy nagy kupac hangya, azonnal lefújnám őket valami cuccal. ha megcsím a szúnyog, megpróbálom lecsapni. Ha bejön a légy a házba, és rászáll a kajámra, lecsapom. Az élősködőket nem kell megtűrnöm, vegánkánt sem, hiszen a vegánság nem az önsanyargatásról, önfeláldozásról szól. Ugyan úgy, ahogy nem hagyom a bolhát, kullancsot élősködni magamon, nem vetem magam oda az éhező medvék elé sem.

2017. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!