Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom ki irtania bolhákat?

Hogyan tudom ki irtania bolhákat?

Figyelt kérdés

Vettem bolhairtó spray amit a fekhelyére és a szőnyeg kárpit stb re kell fújni. kapott bolha irtó nyakörvet.

Az egész sprayt ki fújtam ( több nap különbséggel)

kb 3 hete használjuk az nyakörvet de semmit se használt.

rengeteg bolhája van sajnos. Tudtok valamit ajánlani?

vissza mentem a boltba érdeklődni hogy mi tévő legyek de igazából az eladó csak azt mondta várjak..

Csak hát szegény kutya szenved :(



2016. nov. 16. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Van bolhairtó csepp, nálam az vált be. Másnap nem volt rajta egy sem. Az újrafertőződést megelőzve a kutya által bejárt terület teljes fertőtlenítése is szükséges, beleértve a fekhelyet is természetesen.
2016. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi új helyre költöztünk, rengeteg bolha volt. Vettünk a kutyákra bolhaport, nyakövet, befújkáltuk a helyüket, és az udvart is körbepermeteztük. Minden olyat kidobtunk és szétszedtünk ami fölösleges volt, még a fabódét is szétkaptuk. Mi olyan port vettünk ami pár percen belül elkezdett hatni, potyogtak ki a bolhák belőlük. Próbálj ki esetleg másfajtát. Többször megismételtük a kezeléseket. Kellett egy-két hét mire látszott a hatás, de megérte ennyit kínlódni. Már csak a megelőzésre figyelünk.
2016. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tarts állatot,és tiszta marad az otthonod.... :) Na meg bolhák sem lesznek....
2016. nov. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!