Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak a hörcsöggel ha...

Mit csináljak a hörcsöggel ha már nem tudom megtartani?

Figyelt kérdés

Sajnos nem férunk el és már nem tudom gobdozni oket de nem szeretném elengedni oket mert az állatkinzás és nem is tudom oda ajándékozni senkisem sem mert az eggyik harap a másikbak meg rohamai vannak(voltunk orvosnál)

Anyukám arra gobdolt h adjuk be egy menhelyre de nem tudom h oda be lehet e vinni? A válaszokat ellre is köszi



2017. júl. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A jófogáson meg tudod hirdetni fényképpel hogy ingyen elvihető. Leírhatod amit írtál, például hogy kicsit harap. Így is lehet új gazdája.
2017. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az állatkereskedésben is beveszik őket
2017. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésbe ne add be, én anno kaptam egy hörcsögöt barátnőmtől akiről kiderült vemhes, 5 kicsit szült, az egyik meghalt mert beszorult a feje a rácsba, egyet elvittek a kisállatpiacon és kettőt, két lányt és egy fiút bevittünk az állatkereskedésbe ahol szemrebbenés nélkül egy helyre tették őket vagy 20 másik vegyes nemű hörcsöggel pedig köztudottan magányos állat. Plusz bármi gyökérnek eladják, arról pedig hogy harapós nem fognak szólni.

Inkább hirdesd meg jófogáson vagy hörcsögös facebook csoportban úgy te döntöd el ki kapja.

2017. júl. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel őket facebookra és jófogásra, ingyen elvihetőként.

És beszélgess kicsit az újdonsült gazdival, mielőtt odaadnád neki, akár képet is kérhetsz tőle, hogy hol fogja tartnai, mivel fogja etetni stb. Szóval hogy tuti jó helyre kerüljön.

A másik opció,hogy beadod egy kereskedésbe.De én inkább a gazdi keresést ajánlom.

Az elengedés nagyon nem opció, pár napot ha kibírnának.. A menhelyen szintén nem vennék be.

2017. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van hörcsömentés, facebookon fentvannak, nekik is tudsz írni :)
2017. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!