Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van itt valaki rajtam kívül,...

Van itt valaki rajtam kívül, aki szívesen halna együtt az emberiséggel, hogy a vadon élő állatoknak jobb legyen?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 22:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hát ez nem vált be utolsó! Összességében a csótányt is többre tartom mint fajt, mint az embert. Igaz undorítóak, de legalább nem tesznek tönkre mindent maguk körül, nem úgy mint az ember.
2017. okt. 4. 22:59
 12/32 A kérdező kommentje:
És tisztában vagyok azzal, hogy még ha én is lennék a világ legjobb embere, akkor is rosszabb lennék az állatoknál.
2017. okt. 4. 23:07
 13/32 bollocks ***** válasza:
100%
Akkor miért vagy még köztünk?
2017. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

"az állatoknál" - ez nekem azért kissé túl tág. A világ legjobb emberét sok állatnál jobbnak tartom, pedig eléggé mizantróp vagyok én is.

De a kullancsok túlságosan kihúzták nálam a gyufát. Vagy a hangyák. Azok a legyek, amik élve eszik meg a békát. Nem sorolom.


Bizonyára nem magas szinten megalapozott a gyűlöletem eme állatok iránt, de én már csak ilyen tökéletlen ember vagyok.


Az oké,hogy az ember a legkártékonyabb állat és a bolygónak jobb lenne nélkülünk, de még ezzel együtt sem halnék az emberiséggel. Elfogadom, hogy ez a tökéletlenségemet mutatja, de szeretek tökéletlen és főleg élő lenni :)

S rengeteg jó dolgot csinál az emberiség. Csak azért, mert átlagban negatív, még nem tesz kevéssé lelkessé a pozitív dolgok iránt. S végülis nem arról van szó, hogy a bolygó az ember nélkül egy aranyos kis tündibündi világ, ahol nincs erőszak és tömeges kihalások. Az ember is csak egy a Földet ért csapásokból, de legalább érdekesebbek vagyunk, mint egy meteorit vagy az, hogy hó és jég borította be az egész Földet.

2017. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy a csótányokkal semmi bajom. Csodálom is őket, annyira ellenállóak :) Egyszer láttam is egyet, érdekes volt. Sosem ártott nekem csótány, de a kullancsoktól kicsit frászt kapok.
2017. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%
Isten minket szánt a legfontosabbaknak ezen a bolygón, az más kérdés, hogy mindent tönkre teszünk és úgy tűnik nem érdemeljük meg ezt a szép helyet magunknak
2017. okt. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
57%
Ne becsuld tobbre az allatokat,te is en is es mindenki itt ember.(gondolom ezt vegig tudtad xd)Ez az elet korforgasa.Emberek nelkul meg mindig a dinok uralkodnanak,szoval az emberek nagyon fontosak,az allatok is hisz nelkuluk nehez tulelni.Gondold vegig.Amugy en nem igazan aldoznam fel magamat.
2017. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
42%

Azt hogy érted: "emberek nélkül még most is a dínók uralkodnának"? ;D

Akkor lehet volt szimbiózis a bolygón.


Az ember magának árt a legtöbbet, csak hülye hogy ezt felfogja. Sajnos sok ártatlan állat miattunk szenved, de nem azoknak kellene eltűnnie aki így gondolkodik. Amíg gazdasági érdek van valami mögött, rohanunk a szakadék felé.

2017. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek veled kérdező. Bár lenne olyan állat pl légy szúnyog kullancs ... ami nélkül mi és az állatok is kibírnánk .
2017. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
16-os most ez komoly? És honnan tudod vagy honnan gondolja egyáltalán bárki hogy egy cseppel is magasabb rendűek vagyunk az állatoknál? És mi van ha teljesen másképpen fejlődünk?
2017. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!