Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek mit kellet volna...

Szerintetek mit kellet volna még tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem haza a szembe szomszédtól, már sötét volt ahogy Kiléptem az utcára láttam hogy a házunk előtt a másik szomszédunk kis tacsi kutyája, ott van mellette két cigánygyerek lehajol az egyik megsimogatja utána feláll és belerúg egy hatalmasat a kutya szaladt vagy egy kilométert sírva a gyerekek a másik irányba, elkezdtem a kutya után szaladni hogy vissza vigyem a bácsinak (a szomszéd bácsinak) hallottam hogy sír és egyszer nyomát vesztettem utána még 10 percet hivogat de nem lett meg. Kellett volna még valamit csinálnom?

2017. dec. 2. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Mehetsz feljelentest tenni allatkinzasert.

Seperc alattkinyomozzak, ki volt az, foleg ha tudsz szemelyleirast adni.

Nem szep amit mondok, de szerencse, hogy lattad, igy konnyebb intezkedni, es legalabb ha elkapjak, egy sz*rhazival kevesebb lesz buntetseben.

2017. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tobb*
2017. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja tudni bizonyítani
2017. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem láttam kik voltak csak azt hogy két nagy termetes gyerek. Sajnos a mi ucánkban reeeeeengeteg az ijen fajtájú ember és már a kerítésen is átugortak hozzánk 2 vel arrébb meg betörtek. És azt meg nemértem kedves második hogy mijen több?
2017. dec. 2. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kijavította magát :D A kevesebb helyett több lesz börtönben :)


Meglett azóta a kutya??

2017. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szolj a szomszednak, hogy mi tortent, menj el ma is arra a reszre amerre futott a kutyus, hatha meg meglesz.
2017. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene a kutyának az utcán grasszálnia. Beugorni kerítésen, meg betörni lényegesen kisebb eséllyel fognak, ha "csak" a kutyát akarnák piszkálni.
2017. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg lett a kutya és csak gondolom véletlen kiszaladt és a bácsi nem vette észre a kutya meglett reggelte azért ijedtem meg mert elég buta kutya nem voltak idomítva. És kedves 7. nem a kutyáért ugrottak be hanem mert be akartak törni.
2017. dec. 2. 12:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Hala a jo egnek, hogy meglett, remelem nincs komoly baja szegenykenek. A bacsit probald meg rabeszelni, hogy sotetedes utan es ha o nincs otthon, inkabb tartsa bent a kutyat.
2017. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamerát felszerelni valahova, főleg, ha azt mondod, hogy be is szoktak törni.
2017. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!