Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit kellet volna...

Szerintetek mit kellet volna tennem, ha a parom lelepett aznap amikor engem bevittek szulni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
utolso honapban voltam. nem voltunk hazasok csak eggyutt eltunk en 25 voltam o meg 27.. egy nap mondt hogy nem tudja hogy hogy fogja viselni hogy harman leszunk,hogy apa lesz,hogy lesz egy kis elet aki miatt felelos lesz. de utanna 2 hetig nem volt semmi jol megvoltunk rengetegszer mgcsokolt. tobbszor mondta hogy szeret. de pont aznap lelepett amikor engem bevittek szulni.. azota eltelt 2es fel honap. 1honapot nem keresett nem hivott semmi... aztan egy honap utan elokerult. visszakoltozott mivel az o lakasa. es mondta hogy azert volt ez mert nem tudta felfogni hogy gyreke lesz. egy haverjanal volt 1honapot. vegig alkohol fuggosege volt az az ido alatt.. de mikor rajott hogy mellettem a helye. hogy en miatta is csinaltam vegig ezt az egeszet. a 16oras vajudast es az kemeny 1oras kitolast.. es nagy fajdalmak kozt vilagrahoztam a fiat.. az orcosok mondtak hogy nagy "hos" vagyok hogy vegigcsinaltam...mikor hazajott egy olyan siras fogta el mikor meglatott engm a kezzemben a gyrekkel.. es nem gyozott bocsanatot kerni. es hogyha nem bocsajtok meg neki akkor megoli magat. de mivel szeretem vissza fogadtam mivel nagyaon szeretem. azon dolgok utan is hogy nem volt velem a legfontosabb pillanatoknal. szulesnel, nem volt velem mikor hazahoztuk a kisfiut. nem volt a kisfiaval az elso honapjaban. de mondjuk igaz hogy azota sem olyan kozeli a kapcsolata a babaval de mar mondogatja hogy milyen gyonyoru kisfia van. es milyen gyonyoru no van mellette. azthiszem most jobban szeretem mint ezek elott..

2016. jan. 9. 19:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Zsák a foltját.

CSak a babát sajnálom.

2016. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

szíved joga úgy élni ahogy akarsz :) ha neked ez a jó, akkor éld így.


én 26, férjem 28 volt mikor szülők lettünk. semmi ilyen nem volt (bár mi tanultak vagyunk), együtt csináltuk végig, ahogy a döntést is együtt hoztuk meg mikor bevállaltuk. ha nem így lett volna, lelépett volna vagy alkoholista lett volna, akkor otthagyom. illetve olyan emberrel nem is vállaltam volna gyereket.

2016. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

ha jobban szereted akkor oke. remeljuk o is szeret teged es nem gondolja meg magat megint.


Nem lehet tul komoly ember.

2016. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
most miert kell ezzel jonni hogy mi tanultak''' vagyunk.. mi azok vagyunk.. es amugy anyagi hatter is van jo nagy. es emiatt nm volt gond. csak egyszeruen ez egy olyan trauma volt szamara hogy nem volt mas kilatasa.
2016. jan. 9. 20:06
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
és ha megint lelép mit fogsz csinálni? mert a neheze még csak most jön
2016. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer már szrban hagyott. Szerinted máskor nem teszi meg???? De mindegy, úgyis visszafogadod...
2016. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

"most miert kell ezzel jonni hogy mi tanultak''' vagyunk.. mi azok vagyunk.. es amugy anyagi hatter is van jo nagy. es emiatt nm volt gond. csak egyszeruen ez egy olyan trauma volt szamara hogy nem volt mas kilatasa.

"


Szerintem csak trollkodsz, ha nem akkor érdemes újraindítani a Mónika show-t.

2016. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Egy hónapig volt alkoholfüggő?

Ezek szerint alkoholista.

Ezt kétszer is gondold meg.


Az egyébként rendben van, hogy nehezebb felépíteni a kapcsolatot a férfinak az (általában csak) első újszülöttel, de többi elég regényes.

2016. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Én mindenesetre zokon vettem volna nem kicsit a helyedben.Neked kelett volna a támogatás te szültél ő.meg az apa ő az akinek a biztonságot kell nyújtania az anyának és gyermeketeknek.És most nem az anyagi biztonságra gondolok.És ha lesz máskor is valami elétek gördülő akadály ő.megint elmegy üdülni a.haverjához egy hónapra te meg maradsz a kakiban?én értem,hogy szereted meg visszajött.De kell számítani rá ezt tisztázd le vele,hogy nem játszhat többet ilyet.Gondolom azért téged is foglalkoztat bánt a dolog ha annak ellenére írtál erre az oldalra.Sok sikert kívánok nektek.
2016. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát,sok boldogságot.
2016. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!