Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért kell ezt az állatkínzó...

Miért kell ezt az állatkínzó műveletet végigcsinálni egyes embereknek (videók lent)?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6XE_KjIAiaA

https://www.youtube.com/watch?v=uLIfZ14QFc0


Mi értelme van annak, hogy mérgező anyagokat szurkálnak injekciós tűvel egyes állatokba(Még macskákba, kutyákba is!) Bele szoktak halni ebbe a műveletbe egy kis idő múlva.... És még csúnya mesterkélt, műanyag színük is lesz ettől.... És azt se gondolják, hogy egy kínzás(és persze gyilkosság is)????



2018. jan. 15. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberi h#lyeség határtalan, pénzért bármit megtesznek, és amíg van ilyenekre kereslet, addig lesz kínálat is, jó üzlet, érted...

Persze, tudják, hogy kínzás, de számukra sajnos ez megéri. Legegyszerűbb a védtelen állatok testéből megélni. Ilyen pl. a szaporítók tevékenysége is a romatelepeken meg hasonló alvilági helyeken.

2018. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy állatkínzás lenne ez. Ha már kész állatként szurkálnák meg, jó eséllyel hullanának rendesen az állatok, ezért azt gondolom, hogy még korai embrionális szakaszba fecskendeznek be valami, és ezt képtelen érezni ekkor, viszont garantáltan úgy is maradnak.
2018. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettől még csak nem is szebbek, csak csúnyábbak szerintem....
2018. jan. 16. 08:11
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézzetek rá pl. azokra a halakra is.

1. Bele fognak szerintem-nagy eséllyel-halni ebbe!

2. Csúnya színük van, olyanok, mint egy gumifigura. Ocsmányak....


Borzasztó....

2018. jan. 16. 08:13
 5/5 bollocks ***** válasza:
100%

1. a szerintem nem túl erős érv semmilyen vitában

2. hogy kinek mi tetszik, az személyes preferencia kérdése


ui: nekem sem tetszenek,és ha tényleg szenvednek miatta, akkor tiltsák be, de a hogy a kérdezőnek nem tetszik, és szerinte rossz, az a kinemszarjale kategória

2018. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!