Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd kutyát nem etetik...

A szomszéd kutyát nem etetik napok óta. Kihívjam az állatvédőket?

Figyelt kérdés
A szomszédban meg halt a két idős tulajdonos.a fia,és az unokája látogatott el a házhoz mindig.az unoka bulizni is szokott,de már 2 hónapja nem jöttek ki.van egy kutya is,erdélyi kopó fiú(7-8 éves)..nagyon magába süllyedt,mert senki se foglalkozik vele.én mindennap adok neki ennivalót,és csontot,pedig nekem is van két kutyám.vizet is szoktam neki vinni,csak egy nagy kerités van,ahol nehéz ezt megoldani.sokszor hazafelé menet is adok neki a tízórai maradékomból.meg szokott egy idős ember is jönni,aki alig tudja magát eltartani,de a kutyának mindig is adott maradékot.ez egyáltalán nem egézséges a kutya számára.meg egy kicsit sántít is.egész nap az udvaron összegömböjödve fekszik,de ha hívom,rögtön fut.kihívjam az állatvédőket ezügyben?

2018. márc. 23. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen.
2018. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kellene első körben a ház öröklőivel, mik a terveik. Illetve említeni nekik, hogy úgy mellesleg lakik még egy élőlény a háznál, illene gondoskodniuk a sorsáról. Ha nem megy akkor igen, állatvédők.
2018. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 2 hónapja semmi hírét nem hallottam nekik,így beszélni se lehet velük.na meg volt hogy köszöntem,és illetlenen lesz*rta a fejemet
2018. márc. 23. 12:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Tudják, hogy van kutya a háznál és nem visznek neki enni?


Hát akkor kérdezni se kell őket, mindenképpen szólnod kell. Első körben a jegyzőnek. Ha nem foglalkozik az üggyel, mert ilyen is van, akkor állatmentők. Szegény kutya.. Melyik megye?

2018. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Komárom-esztergom megye.
2018. márc. 23. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ez esetben nincs más választásod, mint az állatvédőkhöz fordulni. Illetve ahogy írja is az egyik válaszoló, először a jegyzőnél próbálkozz, kötelessége intézkedni, de sajnos nem mindenhol veszik ezt komolyan.
2018. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Értékelem a jószándékodat, de csonttól és víztől nem fog jól lakni, még tízórai-maradéktól sem. Írd a megyét, próbálok keresni. Mondjuk te is tudnál, csak be kell írni a keresőbe a lakhelyed szerinti legközelebbi települést, ahol mentenek.... Menni fognak!
2018. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Látom, írtad. Keresem.
2018. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már meg találtam a rex állatvédőt,írtam is üzenetet.
2018. márc. 23. 12:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!