Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan tudnék 17 évesen...

Hogyan tudnék 17 évesen iskola mellett segíteni az állatokon?

Figyelt kérdés
Akár menhelyi állatokról legyen szó akár nem. Nagyon szeretem az állatokat és szeretnék hasznos lenni ilyen szempontból hogy ne csak "messziről" szeressem őket hanem tényleg segítsek rajtuk, ha kell. Hogyan lehetséges ez? Már ha lehetséges:) (pusztán a jó szándék vezérel nem egyéb hátsó szándék úgyhogy kérlek titeket normális választ írjatok)

2018. szept. 24. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Madáretetés télen, meg készíthetsz ilyeneket: [link]
2018. szept. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Önkénteskedj egy közeli menhelyen.

Segítő kézre mindig szükség van.

2018. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk tisztelheted a környezeted annyira, hogy nemszemetelsz, igyekszel újrahasznosítani amennyit tudsz, minél kevesebb szemetet termelni, környezetbarát cuccokat használni (hajtógázas deó helyett pl testpermet, ha csak az illata miatt használod). Vagy elmehetsz önkéntesnek menhelyre.
2018. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Kipróbálhatnád hogy vegán, vagy vegetáriánus leszel. Én vegán vagyok, semmilyen állati eredetű ételt nem eszem, nem hordok állati eredetű cuccokat, és csak olyan kozmetikumokat, tisztítószereket használok, amiket nem teszteltek állatokon. Nekem nagyon jót tesz a tudat, hogy ezeket az "áldozatokat" meghoztam értük, már az életem részévé vált, egyáltalán nem okoz gondot. A veganizmus egy állatjogi mozgalom tulajdonképpen, célja, hogy ne használjuk az állatokat árucikként, szabadítsuk fel őket. Sok vegán aktivista csoport van. Tegnap voltam a vegán fesztiválon amit a Westend tetején tartottak, ott megismertem egy aktivista csoportot, szimpik voltak. Facebookon, ha érdekel: Vegán Aktivisták, Magyarország/ Vegan Activist Hungary. Ha bővebben érdekel a téma, járj utána, igazából sokkal egyszerűbb vegánnak lenni, mint elsőre gondolnád, régebben én sem gondoltam ezt, ezért információ hiányában sok hülyeséget gondoltam.
2018. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A veganitmussal vannak még bizonytalansagaim, de a csoportot megnezem.

2018. szept. 24. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szüleid támogatóak az ilyen akciókban, akkor lehetnél ideiglenes befogadó is.

Nem feltétlen kell kutyát idibe fogadni, van már hörcsög, tengerimalac és nyúlmentés is. Ez mondjuk olyan havi 4000 ft költséggel jár, nem tudom h milyen helyzetben vagytok...

A menhelyi önkénteskedés is jó buli, meg persze a környezettudatosság, de az utóbbi talán inkább az általad írt messziről szeretés kategória :)

2018. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
mért nem az embereken segítesz ?
2018. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mert az emberek nem érdekelnek😉 kevésbé hálásak, mint az állatok és az ember nem kerül be akaratlanul undorító menhelyekre és az utcára se(!) dobják ki őket ok nélkül! Plusz az állatok nem tudják megvédeni magukat ezért kell nekik segítség:)

És lehet utalkozni, de én egy két embernél a kutyákat peldaul sokkal előrébb helyezem példa erre a tegnapi/mai eset amennyiben megpróbálták MEG MÉRGEZI a tacskó kutyámat egy kis bedobott hurkaval, de sajnos az én kutyám ennél sokkal okosabb:) ennyit az emberekről részemről egy kutya vagy bármely állat élete sokkal fontosabb mint az emberé.

2018. okt. 1. 16:00
 9/14 A kérdező kommentje:

Az emberek a legártalmasabb élőlények a világon. (tisztelet a kivételnek)

És részemről ennyi ez a téma nekem az állatok ezerszer közelebb állnak a szívemhez, mint az emberek.

2018. okt. 1. 16:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek a legártalmasabb élőlények a világon. (tisztelet a kivételnek)" tökéletesen igazad van! Tönkretettük a klímát, teleszemeteltük a bolygót, megfertőztük a vizeket, a hús- és tejipar millió számra kínozza az állatokat, nem beszélve a szépségiparról, még a fogkrémedben is állati összetevők vannak, egyszerűen maximálisan kihasználjuk az állatokat, maximálisan tönkretesszük a környezetet!

Vegyetek olyan kozmetikumokat, amiket nem tesztelnek állatokon! És az "állatok" alatt nem egeret értek, nagyszámban beagle kutyákon is tesztelnek mindenféle vegyszertől kezdve, mindent! Használjatok természetes tisztítószereket, és vegán kozmetikumokat.

Itt van a cikk egyébként, amiben videó is van arról, hogyan tesztelnek kutyákon: [link]

2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!