Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan ütötték agyon a teknőcb...

Hogyan ütötték agyon a teknőcbékát az állatkertben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító, hogy ilyen emberek járnak köztünk. Mi a p.csának veszi a kezébe, ha utána nem tud uralkodni az indulatain? Nem egyszer ütött, hanem többször. Az felső és az alsó páncélja is eltört. Akkor akadtam ki a legjobban, amikor mondták, hogy kegyetlen kínjai voltak az állatnak, mielőtt elaltatták.

Kíváncsi lettem volna, akkor mit csinál, ha egy nőstény oroszlán képen spricceli vizelettel, mint ahogy velem megtörtént. A körülöttem állók meg konkrétan kiröhögtek. Égtem, mint a rongy. Na biztos nem ment volna be a ketrecbe ütlegelni. Gyáva féreg.

Jó lenne, ha ez esetben tényleg példát statuálnának és lecsuknák a max. 3 évre. Pluszban elküldeném indulatkezelésre.

És tényleg vihogott utána. Rácseszett, mert a térfigyelő szerencsére mindent látott, ráadásul fokozottan védett állat. Basszus, ilyen emberek járnak közöttünk. :(

2019. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

#9:

Ne akard már bemesélni itt, hogy az állatkertbe nem lépnek közbe, ha bántalmaznak egy állatot!

2019. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem tudjak ki volt a no? Szerintem siman nyilvanossagra lehetne hozni a nevet, ha tudjak. Mar csak a tobbi ember, allat megovasaert is
2019. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos tudni, hogy mennyit kaphat, de az látszik, hogy az állatkertnek fontos, mert az egész napi videót végignézték miatta.
2019. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

V. Adél

Ózd

2019. jún. 15. 13:16
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Már meg vn a tettes Ózdi ..
2019. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12. Mint ott dolgozó nem léphetsz fel tetlegesen. Csak felszólíthatod udvariasan, hogy hagyja abba. Ha nem teszi hívhatsz biztonságiőrt, de az mire odér már megtörténhet a baj. Ha tetlegesen fellépsz akkor lehet téged rúgnak ki ha a látogató panaszt tesz. Lásd vidrás eset.
2019. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Erről semmit sem hallottam 😭😭😭

Bunkó emberek vannak, ::(( mindjárt ra keresek.

A múltkor az autóm előtt ment at egy fácán es két kicsinye, ahogy megláttam lefejeztem , utána láttam csak hogy hárman vannak.

De van videóm arról hogy nyuszk futnak előttem, ok jobban megremulnek mint én. Aranyosak.

2019. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Quatermain ***** válasza:
100%
Következmény? Gondolom semmi. Erről is nagy a csönd, 1 hétig tartott a hype és milyen gyorsan elfelejtették.
2019. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!