Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Rosszul érzem magam mit tegyek?

Rosszul érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban aláfutott az autómnak egy vadnyúl és a hátsó kerékkel átmentem rajta. Kiléptem az autóból megnéztem de a fülei rángatózásán kívül meg sem mozdult a szeme se. Szerintetek sokat szenvedhetett?
2019. jún. 14. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg az autód kereke volt az utolsó, ami átfutott az agyán és nem is szenvedett sokat.
2019. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én stílusosan húsvét hétfőn hajnalban munkába menet kaptam el a húsvéti nyulat. Csak egy rohadt nagy koppanás, elrepült a szélvédőm előtt egy szőrcsomó, és viszlát. Azonnal vége volt.


Rendes utazósebességgel ha elkapod a nyulat, kb. annyit érzékel az egészből amit az első írt. Ne agyalj rajta, engedd el, így járt. Sajnáljuk szegényt persze, de ha vadászpilóta reflexeid lettek volna rajta akkor se segíthettél volna, ezek annyira hirtelen és gyorsan ugranak ki, különösen ha esetleg bagzanak és be vannak kergülve teljesen.

2019. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez megeshet bárkivel. Tuti, hogy nem szenvedett sokat. Ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta.
2019. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!