Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az interneten vannak beteg...

Az interneten vannak beteg oldalak ahol állatokat és embereket kínozznak, ölnek meg kegyetlen módon . Miért nem lehet ezeket eltűntetni felhasználó ne talaja meg? Akik alkar az keressen rá ezekre dark és deep weben de ne Google és youtubeon.

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 14:35
1 2
 1/15 Mihago ***** válasza:
94%
Mert az Internetet nem lehet cenzúrázni. Igaz, próbálják, de érdekes módon nem ezek zavarják a nagyságos Szilícium-völgyi kiskirályokat.
2019. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sajnos elsősorban a melegek,nem fehérek,nők jogai mindennél fontosabb ha ezeket még sértés kitíltanak.Szaúdi nők nem fontosak mert ugye csináltak feleség nyomkövető appot.

Én már többször jelentettem youtubeon is mégis vannak videók .

2019. jún. 18. 15:07
 3/15 anonim válasza:
83%
Költözz észak koreába... Rengeteget webezek én csak akkor találtam nagy részt ilyen tartalmakat ha célirányosan kerestem. De pont az jelenti a szabadsägot h van ilyen is... Rosszdolgok mindíg lesznek csak mindíg más az aktuális trend..
2019. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezzel semmit nem mondtál. Ha mindenki így állna hozzá hogy nem nézzem meg attól még probléma létezik.Ha nem veszek tudomást bűncselekményről attól az még terjedni fog és egyre több lesz rá az igény .
2019. jún. 18. 15:42
 5/15 Alain Delon ***** válasza:
47%
2: Te szegény, nem meleg fehér férfi, de sajnállak, hogy el vagy nyomva!
2019. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom vannak értelmezi gondok az emberek fejében .
2019. jún. 18. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ne keresd. én nem találok ilyen oldalakt, pedig rendszeresen használom a googlet és a youtubeot
2019. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom de tele van net tv ilyen hírekkel pl teknős gyilkosság,egyiptomban hogy verik tévéket,Új-Zélandi gyilkosságok, persze ez nem a legdurvábbak de nem kell annyira keresni mert arcodba nyomják a netes oldalak.
2019. jún. 18. 16:59
 9/15 anonim ***** válasza:
De ezek megtörténtek már. Akkor is, ha nem lenne róla felvétel. Nem a felvétel miatt tették, amit tettek.
2019. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pénzért árulnak ilyen videókat mert van rá igény ez egy perverzió C állatkínzá). Vannak akik csak szórakozásból csinál ilyet és megossza ismerőseivel . Google tehetné érte hogy minden ilyen jellegüt tiltson le ha már be jelentették Google,youtobon. Hogy ne mutasson pl.ezzel másoknak. Sok állat elpusztul mert állatnak egy menő insta képet.
2019. jún. 18. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!