Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem tudom jó kategóriába...

Nem tudom jó kategóriába írom, de remélem kapok rá valaszt?

Figyelt kérdés
Tegnap elszökött a kutyánk es megfogta a helyi sintér, ugye a chip alapjàn ma reggel kijött hozzánk, hogy nála van a kutya 6 ezer Ft-ot kéne fizetni, hogy visszakapjuk,de mi már amúgyis elszerettünk volna ajándékozni mert nagytestű kutya és mi emeletbe fogunk két hónapon belül költözni ezért ezt elmondtuk a sinternek is aki azt mondta ha nem hozzuk el feljelent? Ezért feljelenthet?
2019. júl. 9. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én most költöztem a kutyámmal,eddig kint volt a kertben, de a mostani helyen rossz a kerítés így nem merem kint hagyni. Igaz nem panel de akkor is a lakásban van. És képzeld a kutya köszöni boldogabb mint valaha. Mert velem lehet minden percben amikor otthon vagyok. Én is dolgozom mégis meg tudom oldani hogy naponta többször elvigyem sétálni pedig én egyedül élek. Te meg ha jól vettem ki az irasodbol nem. Tudtam milyen helyre költözök, tudtam hogy nem lesz egyszerű, de soha meg se fordult a fejemben hogy megvaljak tőle. Ti nem szeretitek a kutyatokat csak kerti dísz volt eddig is, nem kell a kifogás.
2019. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ti mind hü**ék vagytok! Szövegértés 5-ös. A kutya ELSZÖKÖTT és nem kidobták. A kutya NAGYTESTŰ ami valljuk be nem túl ideális egy kis panel házban. És egy szóval nem mondta hogy ott akarja hagyni csak azt kérdezte hogy a sintér fel jelentheti-e egy ilyen esetért. És azt honnan tudjátok hogy kinek adja ajándékba? Amúgy meg nekem is szökött már el egyszerre 2 kutyám is és nem azért mert rossz módban élnek hanem azért mert a kapu nyitva .áradt és kiszaladtak mert érdekli őket a környék! Aznap a délután biciklin ülve ment el mert őket kerestem és random emberektől kérdezgették hogy nem-e látták őket és senki nem váltott ilyesmit a fejemhez hogy azért szöktek el mert rosszul tartom őket. Szerencsére estére előkerültek.
2019. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
.áradt = maradt
2019. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

váltott = vágott


Elnézést az írásbeli hibákért

2019. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!