Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a kedvenc állatotok? Lehet...

Bogii bogso kérdése:

Mi a kedvenc állatotok? Lehet hobbiállat, haszonállat, stb -

Figyelt kérdés

mi az amid van ? és

amit vennél szived szerint, de nincs rá pénz

vagy nem megoldható hogy tarts? :)



2019. júl. 23. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Álmom egy tanya, állatok hada..... :)


Van 3 törpenyuszink, ők a mi szőrös gyerekeink. Ők bent élnek a lakásban.


DE nagyon szeretnék kutyát (ha a kertesházunk meglesz).

Aztán nagyon tetszik a törpekecske.

A különféle díszbaromfik (selyem, cochin, holland bóbítás, ezek szüleimnél vannak ledepózva ;) ), aztán a törpepónik.

És a szamár. Jajjj nagyooonnnn szeretnék egy szamarat.

Gyerekkoromban nagyszüleimnek tanyájuk volt. Imádtam.

Nekem gyerekkoromban volt laboregerem,laborpatkányom, sokcsecsű egerem, törpehörcsögöm. Mindig volt kutya és macska is.

Imádom az állatokat. Nagy álmom egy saját varjú.

2019. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálam úgy indult el ez az egész hogy vettem egy vidéki kis falun egy portát régi paraszt házzal, legelővel, gyümölcsössel hogy az majd milyen jó hogy itt van a városhoz közel ahol élek és lesz vidéki levegő. Hát, lett de tényleg. )

Van itt régi ló istálló ahol egyenlőre kecskéket tartok, nagyon imádom őket. Vannak baromfik pulyka, kacsa, tyúk és galambok is. Az idén jöttek fecskék is fészkelni már. Van négy macska is.

2019. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kutyák, baromfik, hörcsögök. Szívesen tartanék teheneket is, de arra nincs lehetőség sajnos.
2019. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tehén, disznó, csirke, hal, élve, szabadon.
2019. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kedvencem a macska! Van belőlük kettő, de ha lenne lehetőségem akkor rengeteget tartanék!:) De még szeretem a kutyákat, tengeri malacokat, nyulakat, hörcsögöket is. Igazából tényleg szeretem az állatokat!:D
2019. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!