Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez milyen állat lehet, és hogyan lehet elpusztítani, elűzni?

Kb. 6-7 mm hosszú, 1 mm széles/vastag, gyorsan sikló vagy csúszó állatka.

A kádcsap környékén rejtőznek, időnként előjönnek, gyorsan, tekergőzve siklanak. Sötét színűek.

Keress kérdéseket hasonló témában: csúszómászó

aug. 3. 01:45  Privát üzenet  

A válaszok

Rá gondolsz?

[link]

Amúgy nem csinál az semmi kárt...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 3. 02:09 Privát üzenet
Ilyen univerzális habos tisztítószerrel jól kend át az egész kádat és a környékét, hagyd kicsit hagyni, mosd le, aztán később(nem egyszerre a habzóval) tegyél lefolyótisztítót a lefolyóba, követve a használati utasítását.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 3. 03:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg ez az (ezüstös pikkelyke), de én még hosszú csápokat nem láttam. A mérete, alakja, mozgása, előfordulása stb. stimmel.

Megpróbálom a tisztítószereket bőven adagolva, hátha hatásos lesz.

# 3/4Időpont aug. 3. 11:06 Privát üzenet
Van direkt irtószer erre is, ha nagyon zavar. Az OBI-ban is lehet kapni, pont ma láttam (nálam hangyagondok vannak éppen).

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 3. 17:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kutyások! Volt bennetek félsz az elején? L
Balassagyarmaton van kutya menhely ahonnan örökbe lehet fogadni kutyust?
Nem tudom hogy mi adja ezt a hangot, de mindig nyáron és mindig fák lombjaiból jön ez a féle hang. Valaki esetleg tud valamit arról hogy mi okozza ezt a hangot?
Hogyan lehet a legeredményesebben elpusztitani a légylárvákat?
Milyen állat lehet ez és hogyan lehet elkapni/elűzni/elpusztítani?
Szigorúan tudományosan szemlélve, egy hiperintelligens fajnak "jogában állna" elpusztítani az emberiséget?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!