Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mindenkenk sikerült az első...

Mindenkenk sikerült az első óráján rendesen ügetni?

Figyelt kérdés
a végén már valahogy ment is de nem tökéletesen,csak én vagyok iylen béna??? és a fenekem nagyon fáj,meg a belső combom,ez idövel majd másképp lesz,?
2010. júl. 13. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok gyakorlás, jó oktató, és menni fog. Az izomláz meg természetes, idővel elmúlik, azaz nem lesz izomlázad, csak ha hosszabb idő után ülsz lóra. Cserébe baromi jó testtartásod, izmos lábad, feneked lesz.
2010. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült először még,nekem is fájt a combom és a fenekem nagyon. Idővel megszokot majd meglátod:)
2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akk örülök:)vasárnap voltam de még ma sem tudok oylan jól biciklizni,holnap viszont megyek megint és áhh fájni fog megint,de nem baj:D
2010. júl. 13. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én oktató vagyok és úgy látom, hogy az első alkalommal csak a nagyon tehetségeseknek megy. Az is bíztató, hogy az ütemet megérzed, aztán a többi órán erre lehet építeni, csiszolni. Viszont úgy a 10. alkalomra a kevésbé ügyesek is bele szoktak jönni.

(Nekem nem lett jó fenekem... :( )

2010. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én tíz éve lovagolok de még most is emlékszem az első ügetésre. hát... borzalmasan ment:) de egy kis gyakorlás, türelmes oktató (meg ló) és menni fog. akkor én is azt hittem hogy ez nekem soha nem fog menni, most pedig versenyzek, van saját pacim és oktatónak készülök. úgyhogy kitartás!
2010. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, nekem ment, tan is meg könnyű is, és negyedik órámon már vágtáztam :D
2010. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!