Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutya tényleg a nyelvén...

A kutya tényleg a nyelvén izzad? O_O

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen tényleg...nem tudtad??
2010. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyen kutyád. Ha van akkor ajándékozd el olyannak, aki ért hozzá...
2010. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kutyának nincsenek a bőrén olyan nyílások, mint az embernek, amin izzadni tudna. A kutya az orrán és a száján tudja le ezt a "terhet", ezért liheg.
2010. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Ne legyen kutyád. Ha van akkor ajándékozd el olyannak, aki ért hozzá...


Az ilyen válaszoktól sírva tudnék fakadni komolyan..ha téged ez ennyire kiakaszt csukd be a szemed és menj tovább... csak ilyeneket tudtok irni..na meg hogy IVARTALANÍTSD!!!! omg... persze amire az emberek normális választ várnának nem megy...

Ha meg olyan tudatlannak ítéled meg akkor írj egy egyszavas választ és le van rendezve...

Amúgy IGEN a válasz a kérdésre :)

2010. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen neki izzadtságmirigye, még a nyelvén se. A kutya nem izzad sehol.


Ha hőt akar leadni párolgással, akkor liheg.

2010. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Ne legyen kutyád. Ha van akkor ajándékozd el olyannak, aki ért hozzá...


Pontosan azért írtam ezt, hogy vegye észre magát. Meg a google jó barát, ott is rákereshetett volna, csak persze ugye azt nehéz használni. Na mindegy. Nem én tehetek róla, hogy környezetismeret vagy biológia órán nem tanult. Lehet, hogy a tehenet is lilának gondolja? Ide jutott a világ.


Ez nem az ő hibája, hanem a rendszeré. Alsóban nem lehet buktatni, a diákoknak lassan több joguk van, mint a tanároknak, persze a kötelességüket nem tudják... és még sorolhatnám... de ez meg már off. Szóval befejeztem.

2010. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk lehetett még bukni alsóban, sőt, jegyeket is kaptunk(nem vagyok idős, 15+), de ehh... Nem tudta és megkérdezte, nem hiszem, hogy akkora bűn volna...senki sem születik úgy, hogy mindent tud, én magam is ahhoz értek igazán, ami érdekel, lehet, hogy a kérdező is érdeklődne a kutyák iránt, ezért szeretné tudni... Na, mindegy, száz szónak is egy a vége, igen a válasz a kérdésre ;)
2010. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1.kötekedni máshova menj

2.biológia órán rohadtul nem tanítanak ilyenröl

2010. júl. 15. 01:08
 9/14 A kérdező kommentje:
azt tudtam hogy bőrén keresztül nem tud izzadni meg hogy azért liheg,de hogy ott izzadna nekem eléggé fura
2010. júl. 15. 01:09
 10/14 A kérdező kommentje:

ja meg most azért nem értek hozzá,mert ezt épp nem tudtam?

agility edzőnek tanulok,szerintem pár dolgot már tudok kutyámról

2010. júl. 15. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!