Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb?

Melyik jobb?

Figyelt kérdés
angol vagy arab telivér?
2010. júl. 15. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell. Nagyon sokban különbözik egymástól a két fajta,tehát csak így nem lehet megmondani.
2010. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
leginkább terepre kéne,de ugratást is kiprobálnám
2010. júl. 15. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha terepre kell akkor Arab ugyanis jó távlovak, jó láb és pata szerkezettl, acél patáik vannak. De ha ugratni is akarsz akkor inkább angol telivér, bár az arab telivér is tud valamekkorát ugrani. www.youtube.com-on írd be a keresőbe, hogy Arabian jumping és ki ad eg csomót. Szóval az arab is ugrik. De egyik sem az az igazán ugroló típus. De én az Arabot választanám, már csak azért is mert nekem is van egy de az Shagya arab, és remek kis ló.
2010. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. júl. 15. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Hát igen erre a célra mindegyik jó.Én 3 évig angol telivérrel ugrattam,és igencsak tudott ugrani=D Az arabok is jók,kiváló ló mindegyik.de a másodiknak nagyon jó,nekem a kedvenc lovam a shagya arab=D

Viszont azt írtad,hogy az ugrást is kipróbálnád...hát nem tudom,hogy ezek jók lennének e kezdőlónak.Erős kéz kell hozzájuk és igen nagy önbizalom és tudás...de ez már más kérdés

2010. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lovagoltam már arabon,tetszett,kimentem vele terepre,nem volt semmi baj,csak azon döbbentem le mikor visszaértem hogy akkor mondták,elöttem csak 1 ember ült rajta
2010. júl. 17. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem angol
2010. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!