Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van 1 fiúcsincsillám és...

Van 1 fiúcsincsillám és szeretnénk mellé 1 másikat hogy nelegyen magányos szerintetek fiú jobb mellé vagy lány?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:44
 1/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy szeretnél-e kis bébicsincsillákat, vagy nem :)

Nekem 2 lány csinem van (anya-lánya) és nagyon jól megvannak együtt.

2011. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak félek h sok kis csincsii lesz és valószínüleg nemtudjuk őket megtartani...és lehet h nem fogjuk tudni őket elajándékozni és attólis félek h szülés közben megsérülhet az anya...:( de ha meg fiút veszek félek h nemfognak jól kijönni egymással:P
2011. febr. 8. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor fiút vegyetek. Az azonos neműek is teljesen jól kijönnek egymással. Valószínűleg majd egy kis összeszoktatást igényel a dolog, nem tudod majd egyből összerakni őket, úgyhogy szerezzetek egy pót ketrecet (az összeszoktatás fiú-lány esetében is minden bizonnyal szükséges lenne).
2011. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tigress válasza:
0%

Szerintem lányt vegyél, mert párosan szép az élet.

De végülis, ha nagyon meggyűlölöd őket, mert elszaporodtak, mint a lemmingek, akkor kiméletesen átsegitheted az örök vadászmezőkre a többletet, és anyukádnak, vagy valaki hozzád közelálló nőnek bundát készittethetsz belőlük. Ez elég durva, így belegondolni, de így mégis örökre veletek maradnak a kicsik, látható emlékként. De tudtommal, két év alatt egyébként is kiöregszenek, mert rövid az életidejük, ha nem tévedek. Mint a hörcsögök, meg a tengerimalacok.

2011. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát...pedig eléggé tévedsz mivel 10 évig élnek...de nembaj
2011. febr. 15. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


2 fiú csincsilla teljesen jól megvan egymással, én azt javaslom. Ha lány lenne akkor mindenképp ellenőrizni kell a felmenőket (ha jó helyről van akkor kapsz származási lapot), valamint fontos, hogy tudd kezelni az esetleges vészhelyzeteket, pl. ha nem szoptatja a kicsit, vagy túl nagy, és nem tudja egyedül megszülni, stb. Valamint az elhelyezés sem egyszeű, fontos, hogy jó helyre kerüljön, gondolom Te sem szeretnéd, hogy egy kis ketrecben, egyedül, rossz körülmények között éldegéljen. :)Valamint minimum egy pótketrec is szükséges. A fiúk teljesen jól elvannak egymás mellett, összebújva alszanak, kergetőznek, játszanak, nem kell aggódni, hogy nem fogják szeretni egymást. Az, hogy lányt veszel mellé egyáltalán nem garancia arra, hogy szeretni fogják egymást, ellés után pl. sokszor összevesznek, és van olyan példa, hogy nem lehet kibékíteni őket. Minden esetre sok szerencsét az új jövevényhez! :)

2011. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tigress válasza:

A "2 évig élnek a csincsillák" vagyok:


he-he, lehet, hogy összetévesztettem a nyesttel, nyuszttal, menyéttel. Bocsi :) De szépet mutathat a ketrecben egy csincsilla-család. Én a lányra szavazok :)

2011. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!