Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hülye kérdés biztosan, de ha...

Hülye kérdés biztosan, de ha mind a kutyát mind a macskát szereti valaki, de kevés az ideje és nem lakik kertes házban csak egy normál lakásban amit szeretne megőrizni állat-előtti állapotban akkor melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Utazni is szeretünk, és így ez is egy szempont tehát max 8 kg-os kutya lenne a cél bármilyen rosszul hangzik is ez..Tudtok segíteni ha van saját tapasztalatotok saját bármelyik állattal együtt élve? Nagyon köszi előre is!

Illetve menhelyen is jártunk már, de tudtok a kettő közül beszerzési helyet javasolni Budapesten akárhol vagy akár vidéken ha az jobb?



#kutya #háziállat #macska tartása lakásban #állatgondozási problémák #mire vigyázzunk
2019. okt. 29. 17:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, aki válaszolt és igen menhelyről fogunk hozni valakit vagy cicát valahonnan nem lelki sérüléssel kicsikét ha cica lesz végül..Pont ilyenekre voltam kíváncsi egyébként, hogy mit és hogyan és mi alapján tudunk dönteni. Elvégeztünk már egy menhelyes tanfolyamot is és megyek sétáltatni menhelyre hogy lássam mire kell figyelni kutyákkal, de ugye cicákról nem tudok semmit..de imádok minden állatot amúgy és még terápiás kutyára is gondoltam és akkor rászánom az időt és átalakítom az életem..:)
2019. okt. 29. 21:58
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Állat előtti állapot? Ebben az esetben semmit...

Voltak pintyeim, hullámos papagájaim, hörcsögeim, teknőseim, régóta tartok nimfapapagájokat, jelenleg kutyát is. Már nem is emlékszem olyanra, hogy állat előtti állapot. Talán óvodás koromban volt olyan utoljára, de akkoriban meg öcsém és én gondoskodtunk a szüleinknek arról, hogy ne unatkozzanak otthon.

2019. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!