Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állat illetve kutya védőkné...

Az állat illetve kutya védőknél létezik olyan hogy valakinek az a fő állása?

Figyelt kérdés
És ha igen miben másabb az elvegzett munka mint egy önkéntesé, mennyi penzt kapnak, stb. Ha tudtok rola valamit mindent szivesen várok.:)

2019. nov. 2. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hat sajnos makszimum önként tevékenykedhetsz itt magyarországon ....
2019. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon minden állatvédő szervezet, menhely, állatotthon civil emberekből áll, akik munka és család mellett a szabadidejüket és pénzüket áldozzák fel az állatokért.
2019. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Azért, utolsó, ez csúsztatás a részedről. Neten nem szép dolog!

Vannak alkalmazottak menhelyeken. Akinek az a fő állása. Pl. nálunk nemrég volt álláshirdetés is, jogosítvány volt a fő szempont, meg hogy férfi legyen.

2019. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Googlebe beírtam, hogy főállású állatvédő. Kidobott pár oldalt, egyiket se nyitottam meg, de a pár sorban ami olvasható volt a google-n keresztül is láttam hogy a legtöbb menhelyen 16-20 főállású dolgozó van.


Nem tudom mennyi lehet a fizujuk, szerintem nem sok. Minimálbér körül.

Anyám fodrásza is állatvédő, mellette fodrászként is dolgozik. Kb 20 kutyája van otthon, mert tele a menhely és nem tudják őket hova tenni őket. "Ideiglenesen" nála vannak.

A többi dolgozónál is ennyi állat van otthon.

2019. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne főállás a menhelyi gondozó? A menhelyi kutyákat ellátó emberek civilek, a saját pénzükből tartják fenn a menhelyet, esetleg adó 1%-ot kaphatnak, ha kaphatnak, plusz más emberek támogatásai. De hogy valaki ebből éljen meg... az max megélhetési állatvédő, és a támogatásokat magára fordítja, nem a menhelyre, nem a kutyákra.
2019. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A menhelyek alapítványok, és zsúfoltak, rengeteg kiadás, szóval sokat nem lehet kaszálni vele.
2019. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!