Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A vegánok lecsapják a legyet...

A vegánok lecsapják a legyet meg a szúnyogot meg a poloskát, meg kiirtják a csótányokat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 09:52
1 2
 11/12 Minseo1998 ***** válasza:
76%

Én vega vagyok nem vegán, de nem, nem csapom le. Ugyanolyan élet, mint bármelyik másik állat élete vagy mint egy ember élete (félreértés ne essék nem úgy értem, hogy ugyanannyit ér egy ember és egy poloska, csak számomra mindkettő csoda amit tisztelni kell)

Őszintén szólva nem tudom mit csinálnék, ha mondjuk csótányunk lenne vagy tetvet elkapnánk :/ valószínű megkérném a páromat, hogy intézze ő a dolgokat én meg elvonulnék valahova sírni :D

Szóval nem, nem hiszem, hogy a többi vegán ölne állatot. A szúnyogok nagyon idegesítenek, de inkább próbálom őket elhesegetni, a legyeket meg kiengedem. A poloskát, darazsat, pókot kiviszem a házból.

2019. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Minseo1998 ***** válasza:
48%
Kedves négyes! Előző vagyok, a vegánok nem vesznek bőr kanapét és bőr cipőt! És nem az a lényege, hogy nem eszik meg, hanem, hogy nem ölik, kínozzák, zsákmányolják ki az állatot. A vegánság nem csak ételre számít. A vegánok nem patkánymérget használnak, hanem patkánycsapdát, nem vesznek bőr cuccot, gyapjút, pl nem szívhatnak camel dohányt (merthogy abban elvileg tevevizelet van de lehet, hogy ez csak valami városi legenda) és VEGÁN termékeket vesznek a drogériákban. Tehát állatkísérletmenteset. Ezért vegán a neve. Tehát ez nem egy étrend főként, hanem életmód. És a normális vegánok nem etetik zöldséggel a kutyájukat. A barmok igen de azok mondjuk nem is értem hogy mondhatják magukat vegánnak, ha közben a saját kutyájukat kínozzák...
2019. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!