Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A csíbor a vizben megcsíp?

A csíbor a vizben megcsíp?

Figyelt kérdés
A medencékbe szoktak belerepülni a kis szemetek..és félek tölük bevallom..félek hogy megcsíp xD
2010. júl. 19. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
75%
Őszintén megmondom én is félek tőlük.És igen csípnek vagy harapnak vagy mit tudom én.Tapasztalatból tudom mert tegnap a hugommal medencézni indultunk és amikor megláttam ezeket a csíborokat nem tudtam hogy bántanak és először hálóval kiszedtük őket aztán belementünk és egy bennemaradt és megcsípte a lábamat 2-szer is.Síkítva menekültem ki a medencéből a tesómmal.És én a klórmészt (vagy só,mosogatószert,hipót) ajánlom.Apukámmal tettünk bele jó sokat és másnapra egyet se találtunk benne.De ezt sűrűn kell csinálni mert ha elmegy a hatása utánna visszamennek és annyi lesz benne mint égen a csillag.Szóval vigyázz velük!!!!!!!
2016. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Jaaa és elfelejtettem hogy miután kiszetted őket taposd el mert visszarepülnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 szemi19 válasza:

Szerintem a hátonúszó poloska lesz az.

[link]

2017. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!