Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kullancsok megfulladnak vízben?

A kullancsok megfulladnak vízben?

Figyelt kérdés
ha igen akkor kb mennyi idő alatt?
2011. ápr. 7. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lenyomod a víz alá, akkor gondolom pár perc alatt megfullad...
2011. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nagyon hosszú idő alatt. és amennyiben a kutyával együtt van a víz alatt, akkormég az összes fertőzést beleköpi a kutyába
2011. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ez élősködő... nem hinném hogy ilyen könnyű végezni vele :D amugy azért kérdeztem mert már sok ideje vízben vannak a drágák, és még mindig virgonckodnak
2011. ápr. 7. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer kíváncsiságból kipróbáltam. Kb. tíz percen keresztül a csipesszel a víz alá nyomtam. Majd elengedtem egy pohár alatt, és még akkor is mászott.

A legjobb módszer ha csipesszel megfogjuk, és öngyújtóval megégetjük.

2011. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kutya, macska mentesen vannak :)
2011. ápr. 7. 18:33
 6/14 A kérdező kommentje:
én is égetni szoktam, csak gondoltam kipróbálok valami újat :)
2011. ápr. 7. 18:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a 45 perces mosást mosógépben túlélik, akkor nem egykönnyen fulladnak meg a mocskok:)
2011. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mentalist ***** válasza:
0%
Titeket bezzeg nem szid egy sötétzöld se mert ez ugye véletlenül sem állatkínzás. Á nemmám.(Hát már hogyne lenne az.)A kullancs élvezi mikor öngyújtóval égeted és viz alá nyomod, de egy önkívületi állapotban lévő disznó egy késszúrással való megölése szörnyű kínokat okoz. Hát hogyne.
2011. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mentalist ***** válasza:
0%

Bezzeg hozzáérni nem mertek. Csipeszel így-csipesszel úgy. Fogadni merek még a szagát sem ismeritek. Egy kullancsal már igazán meglehet küzdeni puszta kézzel.

"De az undi!!"Számára meg ti vagytok azok.

2011. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy csepp lelkiismeret furdalásom nincs, mert kinyírom őket. Sőt akkor lennék a legboldogabb, ha az összes kinyiffanna.

Ne hasonlíts már egy kullancsot, egy disznóhoz, ez nevetséges:)

2011. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!