Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha patkányinvázió lenne a...

Ha patkányinvázió lenne a pincétekben, hívnátok szakembert, vagy magatok próbálnátok leszámolni a vésszel?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szakembert hívnék. Nem kell ehhez invázió, ahol 1-2 patkány van, ott hamarosan több is lesz
2019. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha patkányinvázió volna a pincémban, akkor először magamat verném dagatra és véresre, mert én olyan tiszta ember vagyok, hogy teljességgel KIZÁRT az, hogy a pincémben egy svábbogár is megteremjen.


A MÁSOK által odaengedett patkányokat, én magam szeretném elciánoztatni. Sajnos, erre már nincs mód, de egyéb halálos szerek léteznek.


Tehát a válasz: én magam ölném meg, mindet és soha nem hívnék szakembert. A legtöbb szakember amúgy is csak felpapirozott sarlatán.


Értendő azokat az emberekre is, akiket én hívok patkánynak, mert olyan embert bántalmaznak, szántszándékkal, aki mást sem kapott életében, mint embertelen sok fájdalmat - Szeretet és Szerelem címén.


Érti, akit illet.

2019. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
#2 fordulj szakemberhez...
2019. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Egy cirmos házimacska megoldja.
2019. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Magam oldanám meg, bár nem hinném, hogy nálam előfordulna patkány.
2019. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha előfordulna, akkor szakembert hívnék. Egy macska egyébként nem bír el egy kifejlett patkánnyal...
2019. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért egy patkánnyal elbír a macska, 100-al már nem igazán. Nekünk egyszer volt 26 egér a garázsunkban, azokat saját kezűleg irtottam ki. Érdekes, mert akkor kezdtem az írtásukat, amikor már hallottam a mocorgást a dobozok mögül. Azelőtt nem tűnt fel, hogy ennyien lennének. Elég csendes, és óvatos állatok az egerek. Tehát ha hallod hogy mocorog, akkor már valószínűleg jó sokan vannak.
2019. dec. 6. 21:06
 8/10 De La Cruse ***** válasza:
75%

Szakértő a macska.

Kettő belőle pont mindent megold.

2019. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Kutyáim vannak, szóval olyat biztos nem hívnék, aki méreggel dolgozik, max olyat, aki csak kutyát és/vagy görényt használ.

Egyébként pont jack russellem van és egeret már fogott, többet is, remélem időben "figyelmeztetne", ha betolakodó lenne a garázsban.

2019. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
89%
Patkány mérget vennék, de pénzben lehet jobban jössz ki a szakemberrel mintha sok mérget vennél.
2019. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!