Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Isznak-e a növényevő állatok...

Isznak-e a növényevő állatok - pl. Kecskék, tehenek - vizet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 01:18
 1/9 anonim válasza:
94%
Én is kérek a cuccból
2019. dec. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak bort.
2019. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem, egyetlen élőlény sem iszik vizet, az csak arra való hogy halak ússzanak benne és hogy valami tartsa a hajókat,mert furán nézne ki ha csak úgy lebegnének.


Remélem kimerítő volt a válasz, szívesen.

2019. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy, ők kizárólag teáznak.
2019. dec. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Lehetséges, hogy nem. Én se ittam vizet már vagy egy hónapja és megvagyok.


Na de komolyan: egyedül a szaharai oryx-antilopokról olvastam olyat, hogy sose látták őket vizet inni, még az állatkertieket sem, pedig ott van nekik. Elég nekik az a mi a táplálékukban van. De lehet, hogy ez se igaz.

2019. dec. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Még képen sem láttál az alföldi legelőkön lévő gémeskúttal-vályúval "csordakutat"?

Hidd el, az nem a gulyások szomjának oltására szolgál elsősorban!

2019. dec. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Én még olyan őskövület vagyok, hogy nagyapám tartott teheneket és bizton állithatom, hogy 1-2 veder vizet úgy beküldtek, hogy az csak na. Igen isznak az a nedvesség ami abban a növényben van az semmi számára. Az összes állat iszik vizet amelyik nem az már döglött vagy közel áll hozzá. A nyulaknak nem szoknak adni vizet es csodalkoznak, hogy büdös a húsa, nincs ami kimossa a vizeletet és felgyülemlik a húsában, attól mert nem látja valaki még isznak vizet, még a méhecskéknek is szükségük van 1 stabil vizlelőhelyre.
2019. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ígérd meg hogy ezt nem komolyan kérdezted???
2019. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, hagyjátok már, lehet a kérdező még csak 6 éves. :D
2019. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!