Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok írni olyan bentre...

Tudtok írni olyan bentre macskát/kutyát, amit lehet fürdetni és olcsó? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy kislányom most nyáron lesz 12 éves, és minden vágya egy kisállat bentre (kisebb testű kutya vagy macska). Már lassan 3 éve vannak halai (guppik), de azokkal nem sok mindent tud egy kisgyerek csinálni, a bámulásukon kívül. Már egy kis ideje azzal nyaggat, hogy neki kell egy kisállat bentre, de eddig mindig nemet mondtam. Tegnap előtt elmentünk sétalni, és azt mondta, hogy neki születésnapjára semmi nem kell senkitől, csak egy macska vagy egy kutya bentre. Természetesen nemet mondtam neki, de most mégis úgy gondoltam, hogy meglepem egy kisállattal.



Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e mondani egy olcsó kutya/macskafajtát, ami (ha kutya) kicsi, lehet sétáltatni, fürdetni, és lehet bent a házban tartani?



2020. jan. 1. 21:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Legolcsóbb utcáról befogadni, vagy menhelyről örökbr fogadni. De utána is van költsége. Én augusztusban befogadtam egy kutyust az utcáról, és azóta már több mint 200 ezret költöttem rá, és ez szinte csak az alap dolgokat takarja. Felszerelés, kaja, orvosi költségek.
2020. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!