Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék nyártól a Fővárosi...

Szeretnék nyártól a Fővárosi állatkertben dolgozni, mint diák. Anyukám azt mondta, hogy oda dolgozni csak azok jutnak diákként, akiknek vannak kapcsolataik. Ez igaz? Ki tud erről valamit?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Nem igaz.

Te kapcsolatok nélkül is bekerülsz, mert egy majom vagy.

Hehahuaheha.


Egyébként tényleg nem. A szülők azt hiszik mindent is jobban tudnak. Próbálkozz. Nekem van ismerősöm több is aki 0 kapcsolattal bekerült.

2020. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Nekem semmi kapcsolatom nem volt, mégis a madárházban dolgoztam mint diák, és utána felnőttként is sokáig ott voltam. ( csak azért nem vagyok már ott mert külföldre mentem) Mai napig tartom a kapcsolatot a régi kollégákkal, és tudom, hogy szokott lenni néha felvétel. Tény, hogy ha egy kollégának van rokona, ismerőse aki ott akar dolgozni, az elsőbbséget élvezz, de bárki bejuthat ha jelentkezik rá, és felveszik. Szóval inkább azt mondod, hogy jelentősen nőveli az esélyedet ha van kapcsolatod.
2020. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
most például nyárra épp keresnek embert érdemes megnézni a honlapjukon
2020. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!