Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hozzáértők! Mennyit adnátok...

Hozzáértők! Mennyit adnátok ezért a lóért?

Figyelt kérdés

a fekete érdekelne,

[link]


2010. júl. 25. 18:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és mégis hogy mondhatnám meg a tulajnak hogy nem ér ennyit a ló-ugy hogy ne kapja fel a vizet
2010. júl. 26. 19:41
 12/20 anonim ***** válasza:
De most ezt akkor sem tudod megmagyarázni neki, mert ha o annyiért akarja adni akkor o annyiért adja max. nem viszi el senki. De ha annyira akarod azt a lovat akkor próbáld meg lealkudni az arat. Első voltam.
2010. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
megpróbáltam lealkudni,de nem sikerült. és valójában ugy érzem hogy felesleges is mert nem megbizható az ürge. a pej ló (ami mellette van) tegnap óta fel van téve tisztavérű magyar félvérnek (nem tudom honnan jött a holland sportló után) , és tegnap e-mailben azt irta hogy az anyja és az apja is teljesen másfajta ló,szóval tisztavérű igy nem tudom hogy lett.Amikor megkérdeztem hoyg mégis mért kellene 800.000et fizetnem,miért ér ennyit a ló,annyit irt hogy különleges,de hogy mért különleges,már azt sem sikerült megválaszolni.azt irta nézzem meg a lovat-szóval igy a különleges azt jelenti hogy szép?? de egyébként semmi mással nem ér többet egy másik lónál??
2010. júl. 29. 19:41
 14/20 anonim válasza:
200-300 ezer körül... szép lovak, én a helyedben el sem adnám...
2010. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azt h nem ér a ló annyit amennyit kér érte a pasi ugy mondd meg h érvelj.nincsenek papirjai meg keress indokokat.ügyesen.:D
2010. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nincs se származásija se, lóútlevele, kipróbálás után se adnék neki 250-nél többet, max 300at, de akkor úgy megy mint az álom. Ne egyedül menj oda!

Én vinném a pénzt is meg a futót is, megmondanám hogy akkor itt tisztán adok érte 250-et és viszem is, ha nem adja akkor közlöm vele, hogy keressen másik balekot, mert 800 ezerért egy olyan tisztavérű lovat kapok, amivel versenyezni is lehet. Esetleg az alkudozást 200ról kezdeném. Ha van egy kis esze odaadja, de mivel kupec, csak akkor fogja, ha látja, hogy nagyon kell az a ló.

2010. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szépnek szép a ló,de én tuti nem vennék ilyen lovat.Főleg ennyiért.A kupecség hagyján,de attól nem kéne hülyére venni az embereket.Nehogy megvedd ennyiért.Megmagyarázni nem kell,hogy miért nem ér annyit,megmondod,hogy nem ér ennyit neked,adsz érte 300000ft-ot,ha jó jó,ha nem ,akkor nézel másikat.Ennyi!100 másik,ennél szebb,tiszta vérű ló van az országban,akit megkapsz 3-400 ezer ft-ért! Csak nézz körül alaposan!
2010. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, és megfogadom öket az biztos :)
2010. júl. 30. 13:18
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha kivillantasz 200 ezer ft-ot,és megmondod,hogy drágábbért úgysem tudja eladni,vagy esetleg sokáig kell még tartania,míg balekot talál,talán odaadja.
2010. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nincsenek papírjai. a származása is megkérdőjelezendő. amúgy fotóról szép külleműnek néz ki. de 800 000 forintot nem ér. szerintem 200-max. 350 e forint
2010. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!