Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Történetet írok, kéne bele...

Történetet írok, kéne bele egy autó. Hozzáértők, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Egy háromgyermekes családapa, építészmérnök (cégvezető) kocsija lenne. Nem kisgyermekek (két huszonéves és egy kamasz), tehát ez nem szempont. Jómódúak, nagy házuk van (+ ezen kívül még néhány ingatlanuk), két kocsijuk, sosem nélkülöznek, sokat utaznak.


Az apa lecseréli a Volvoját BMW-re (így gondoltam legalábbis). De milyen típus legyen? Vegyük figyelembe, hogy középkorú (40-es) férfiról van szó, tehát pl. cabrióhoz nem ragaszkodom.


Nézegettem a BMW honlapját, de olyan sokféle van, nem tudom, melyik az igazán "menő" kocsi.


Tippek?


2011. febr. 4. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy negyvenes mérnök családapához jobban illene inkább egy Lexus.A Bmw az inkább gengszterautó szerintem...

2011. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi, azt is megnézem! Jó minőségű, gyártmányú kocsi a Lexus? Bocs, semmit sem értek hozzá, viszont szeretném, ha az én forgatókönyvem nyerne a filmes szakkör háziversenyén :))
2011. febr. 4. 18:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy Karmann Ghiával, esetleg egy Fiat X1/9-cel, vagy a BMW 2002-es kiadásával, mind gyönyrű és szuper autó.
2011. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha kell, akkor tudok képeket is küldeni.
2011. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én egy opel insigniára szavazok!Nézd meg gyönyörü!!!!
2011. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nézem! Képeket is linkelhettek! :)
2011. febr. 4. 18:40
 7/20 A kérdező kommentje:
Most lehet, hogy hülyeséget mondok, de az Opel nem igazán elitmárka, nem?
2011. febr. 4. 18:44
 8/20 anonim ***** válasza:

leendő autóm: Fiat X1/9 [link]

és egy Honda CRX: [link]

2011. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ma éppen láttam egy ilyet egy multi parkolójába: IS250 Hihetetlenül szép és a BMW sosem ér a meleg nyomába. Na jó,nem az M-es szériákra gondoltam összehasonlításként.


[link]

2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Eddig annyira nem volt az de az új astra meg az insignia sőt az előző vectra is nagy előrelépés!És már elég komoly márka!
2011. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!