Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Állat boltban...

Nagyon fontos! Állat boltban kijárási tilalom alatt szabad menni?

Figyelt kérdés
Azok is csak 15-ig vannak nyitva?

2020. márc. 27. 08:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%

Az öregeknek van csak kijárási tilalom, mellesleg budapesten rendőr nincs az utcákon, a kutya se ellenőriz semmit se!

Konkrétan ma reggel 5 piroson jöttem át a iihalt vci úton mert még azok a szar lámpák sincsenek áthangolva vagy kikapcsolva, álljon az üres út közepén akinek 10 anyja van aztán mindegyik lámpán ott a mozgásérzékelő, hogy ha rászáll egy madár már bevágja a pirosat ha van forgalom ha nincs. Puskával kellene sorba szétlőni az összeset, mert totál népszopató az egész.


Viszatérve a kijárási "tilalomra" bárhová mehetsz ha előtte leírod otthon egy darab papírra ( formanyomtatvány), hogy hová mész.Aztán majd a nemlétező rendőr azt fogja ellenőrizgetni neked..

Ha be akarod járni az egész várost akkor meg írjál vagy 5 oldalnyi "formanyomtatványt" aztán válogassa ki a hivatalos közeg.


Mikor jönnek rá az emberek, hogy a jobb kéz már nem tudja mit csinál a bal?


Ilyen intézkedéseket az általános iskolások is tudnának hozni...

2020. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Jön majd a szokásos tavaszi virágporszezon, mindenki tüsszögni fog meg orrfolyni, majd figyeljétek, hogy fokozódik a pánik.
2020. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

#1:

Majd kapod a hatósági levelet a felvételekkel, amikor lekattintott egy gép, mikor átszáguldoztál a pirosakon, te kis puskás öcsi.

2020. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"h" pont elolvasását ajánlom, a mindenféle találgatások meg álharek helyett.

2020. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%

Milyen állatod van?


Kutya, cicakaja, valahol más kisállat-eleség kapható a "sima" élelmiszerboltokban is, ahová szabad menni.


Neten is tudsz rendelni.


Ha "spéci" dolog kell, abból szerintem vegyél ma, a kijárási tilalom holnap veszi kezdetét.

2020. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%

# 3


16 éve vezetek, állandóan mindenki ezzel jön. De még nem kaptam eddig egyet se.


Ha kapnék akkor tudják osszák el arra az időre, nekem belefér!


De gondolom majd úgy fogok kapni ahogy eddig, vagy ahogy azok kapnak akik minden hétvégén éjszaka gyorsulásikat rendeznek a vácin, úgy hogy az egész környék ettől zeng...

2020. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Olvassátok már el azt a k**** rendeletet ahelyett, hogy hülyeségeket beszéltek...

NINCS kijárási tilalom. Korlátozások vannak. De külön benne van a rendeletben az állateledel bolt, meg még a MANIKŰRÖS is...

2020. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

#5-ös vagyok, mea culpa, állatboltba mehetsz :)


#1, te meg hagyd már abba az OFF-olást, senki se kíváncsi az idióta vagánykodásodra.

2020. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

# 8


Kapcsolódik a közlekedéshez, szóval nem offolás.

2020. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát nem eledelt, hanem egy állatot szeretnék venni. És már minden megvan , csak az állatot kell beszerezzem! Ma sajnos semmiképp nem tudok elmenni 15-ig ezért tudnék csak holnap
2020. márc. 27. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!