Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik nyuszi fajta a legkiseb...

Babydoll16 kérdése:

Melyik nyuszi fajta a legkisebb? Fontos hogy szeretnék egy nyuszit de nem lehet túl nagy. Panelban élek és van már pár háziállatom. És lehet tartani cica és kutya mellett a nyuszit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nyuszit, vannak még állataim és nagyon jól elvannak. És melléjük akarok egy nagyon kicsi nyuszit tudom hogy nincs extra kicsi de nemtudom pontosan melyik az a nyuszi ami tényleg nem nő meg hatalmasra, mert sajnos nagyon nagy nyuszit nem engedhetek meg a körülményeknek. Ezért fontos hogy melyik fajta a legkisebb. És fontos hogy tenyésztőtől vegyem vagy inkább kisállat kereskedésből? Előre köszönöm a válaszokat.

#kutya #macska #nyúl #háziállat #Szeretnék egy nyuszit #Kicsi nyuszi
2019. okt. 17. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A holland törpét ajánlom, de a kosorru vagy a színes szatén is max kétszer akkora. Körülményeknek?. Minden nyuszinak min.100as ketrec kell. Kisebb nem lehet, kell neki a tér.

Torpenyuszisok csoportban nyugodtan nézelődj a Facebookon a nyuszik tartásáról.


Mindenképp tenyésztő. Egy nyuszi sokkal nagyobb felelősség mint ahogy most gondolod.

Ivartalanítáa, gyógyszerek, Versele cuni complete kaják, etetés , oltások.mit rág meg mit nem, mi mérgező és mi nem.és ugye a többi állat..


Nem szabad felügyelet nélkül hagyni sem kutyával sem macskával. Nálam fordított a helyzet. A nyuszim morgott a cicára mikor először meglátta .


Sajnos könnyen okozhatnak sérüléseket egymásnak ami akár halálos is lehet.

Bármi kérdésed van írj nyugodtan.


Egy torpenyuszis

2019. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Köszönöm szépen hogy időt szántál rám és elolvastad.. Hát persze az mindenképp kell neki azt mindenhol olvastam hogy a nagy ketrec mindenképp kell persze a szobába el is férne mindenképp lenne hely neki csak a többi állattól tartok, nagyon állat barát vagyok és mindet nagyon szeretem. Törődve van mindegyikkel. Körülményekre arra gondoltam hogy a szobámba lenne velem nyilván elzárva a többi állattól. Szoba ajtóm többnyire csukva van oda nem nagyon engedem se a macskát se a kutyát mert szeretnek rosszalkodni 😁 ezért gondoltam úgy hogy a nyuszi el lenne ott bent a szobámba, akár a ketreceben akár ha ki engedem és a szobába tudna futkosni de viszont elég sok a kábel a szobámba így gondolom azokat mindenképp el kell rejtenem 😁. Szóval tehát van 2 kutyám már idősebbek nyilván való van 2 cicám egyik idősebb másik még fiatal és kicsit bolondos legjobban ettől tartok hogy lehet nem kedvelnek vagy valamelyik féltékeny lenne és probléma történne. És inkább a nőstény nyuszi vagy pedig teljesen mindegy hogy milyet tartanék otthon gondolom különböznek más a természetük stb.. Eddig az összes állataim hím neműek 😁 ezért szerettem volna a nyuszibol nőstényt :)
2019. okt. 17. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2021. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!