Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi mindent tennél meg az...

Mi mindent tennél meg az állatodért?

Figyelt kérdés
Én bármit, már 1 éves a kutyusom, és érzem, hogy akármit meg tennék érte.
2010. júl. 26. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
énis. Szerintem mindenki akinek kisállatkája van nagyon megszereti. Egy állat csak a tiszta szeretét tudja adni...ezt meg kell becsülni
2010. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesem :D
2010. júl. 26. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem több állatom van és ha tornádó jönne, és hirtelen menni kéne már gondolkoztam rajta hogy a 2 pórázt kapnám fel és a két kutyát vinném, de minden mást hagynék(madarak, nyulak, hörcsög, tengerimalac, macska). Macska kinti és úgyis el tud bújni, illetve ilyen esetekben úgyis világgá megy és nem lehet megfogni, a többi állatért pedig nem áldoznám az életemet, nemtudom azok igazából nem is kötődnek az emberhez. Max. ha lenne annyi időm kiengedném őket hogy tudjanak menekülni. De a kutyákért még kockáztatnék is.
2010. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59

A tengerimalac nem kötődik az emberhez?

A tied lehet hogy nem, de az enyémet látnád, mindennap ha tovább alszom 1-2 órával már felébreszt, ha jövök, és hallja, kiabál, örül nekem. Ha benyúlok a ketrecbe oda jön, hogy simogassam... Ezt minek neveznéd? Minden állat kötődik az emberhez, még az akváriumi halak is, jó, ők nem tudják kimutatni úgy az érzelmüket, mint a kutya, de akkoris valamilyen szinten szeretnek!

2010. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem az emberhez hanem a kajához. a kinti halaink nem jöttek oda mert azokat nem kellett etetni, a bentiek is csak akkor ha etetésidő van. A mali nekem is visít ha éhes vagy ki akar menni legelni füvet, de nem igazán szereti a simit. Nem tagadom, ténleg kötődhetnek a malik és a nyuszik, de a mienk nem.
2010. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem oda jönnek az akváriumhoz falához, és nem azért, mert kajaidő van, egyszerűen figyelnek, nem éhesek, vagy ilyesmi, tudják mikor van kajaidő, csak mégis "kötődnek" hozzám...
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az a mali? Én is védeném az állatokat,de tornádó esetén először a családomat védeném. Ők fontosabbak,mint az állatok.
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
heti egyszer adok a kutyámnak gépsonkát
2010. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a malac, nyuszi nem kötődik csak cáfolni tudom.Nekem nagyon szoros a viszonyom a cocikkal, rengeteg szeretetet kapok tőlük, volt olyan malacom, amelyik követett a szobában, ha ki volt engedve. A nyuszinknak anyukám a kedvence, ha fürdeni megy várja az ajtó elött.
2010. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"volt olyan malacom, amelyik követett a szobában, ha ki volt engedve"


azért követett mert ösztönlény és te adsz neki kaját.

2010. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!