Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Berepült egy 4centis lódarázs,...

Hell_cat kérdése:

Berepült egy 4centis lódarázs, lefújtuk zsíroldóval. Most elbújt a szobában, mindent végigkocogtattunk, megbökdöstünk, tettünk ki neki csirkecombot és cukros vizet, de nincs meg, eltűnt! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
most akkor megdöglött vagy szórakozik velünk??
2011. aug. 7. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szórakozni nem hiszem, hogy szórakozik:D valószínű, hogy egy szekrény mögött meghalt, vagy nem vettétek észre és kirepült:)
2011. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor ez egy hudini darázs mert zárva van az ablak.
2011. aug. 7. 01:25
 3/12 A kérdező kommentje:
*houdini
2011. aug. 7. 01:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Zsíroldó tuti végzett vele, nincs mitől félni...

Még egy apróság kedves Watson. Ha zárva volt az ablak, hogyan hatolt be a házba a darázs? Viszont ha előtte nyitva volt az ablak és bejött, minek lett bezárva? Na mindegy, már tuti nem él :)

2011. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Lehet, hogy a szarvasgombát szereti...
2011. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááááááááááááá......
2011. aug. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos kinyiffant,mert a szárnyai összeragadnak a spray-ktől...


Más.Ha netán több darázzsal találkoztok,akkor motorolajat kell önteni a fészekbe,vagy a helyükre és oda többet nem mennek.

2011. aug. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat a darázs már halott. xD épp mikor leültem az ágyra miután becsuktam az ablakot mivel bejöttek a molylepkék(is) akkor hallottam h zúg vmi... és ehh darázs!! végülis nem a zsíroldó végzett vele, két órányi keresés után feltérképeztük a bújóhelyét- a lámpabúra alatt volt- ezt követően hoztunk dezodort és öngyújtót, tettük amit tenni kell, leesett a földre ahol könyvekkel agyonvertük, de aztán még mozgott úgyhogy tovább kellett sütni...végül jól átsült és most masnival átkötött díszdobozban pihen a polcon és büdös. R.I.P. Dezső 2.0
2011. aug. 7. 04:00
 9/12 anonim válasza:

Megkaphatom a lódarázs lábát? Vagy esetleg a potroháját.

Ha már jól átsült :) Mondjuk nyersen is megteszi, hisz fehérje és szénhidrát forrás.


Bear Grylls voltam.

2011. aug. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te beteg vagy :D (jóértelemben)
2011. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!