Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol ér véget az egézsséges...

Hol ér véget az egézsséges állatszeretet? Hol kezdődik a beteges állatszeretet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.. valaki szerint az is beteg, hogy engedem a kutyáimnak hogy az ágyamban aludjanak..

Nekem az beteg amikor olyan dologgal akarják kifejezni a szeretetet ami már az állatnak sem jó

2020. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az a túlzás,mikor a kutya "anyjának" hívják magukat,ill.gyerekemnek nevezi,nem viccből hanem komolyan..plusz mikor hagyja hogy a száját nyalja..
2020. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzuk, mielőtt többen félremagyarázzák, hogy TE mit nevezel beteges állatszeretetnek?
2020. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
A kutyatartók 90%-a beteges állatszerető.
2020. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as.Amikor az állata fontosabb mint a családja,barátai.Együtt alszanak,esznek.
2020. ápr. 5. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nem mindenkinek van szerető családja. Ha például az apád egy gyerekmolesztáló, anyád meg egész életedben vert, a trsód meg sorozatgyilkos, akkor nem kell őket jobban szeretned mint a kutyád. A barátok meg olyanok mint az állatok - olyan szempontból, hogy magadnak választod mindkettőt. De a barátok még így is át tudnak ejteni.
2020. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott, amikor már minden fillérjét az állatokra költi, már-már veszélyeztetve a saját megélhetését.
2020. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az még belefér ha a kutya/macska az ágyban alszik, igazából nem tudom behatárolni pontosan, csak van 1-2 ember akire úgy ránézel és azt gondolod "fú basszus ez már sok".

Egy kivétel mikor valaki a gyerekének nevezi az állatát, nem viccből, komolyan. Munkatársam is néha a fiának hívja a macskáját de tudom hogy nem komolyan gondolja, a patkányokra is néha utalunk úgy párommal hogy "a gyerekek" de voltak már "büdös kölkök" és "a híveim" is szóval nyilván nem nézem őket annak. De van aki facebookon is pl kirak egy képet a kutyájáról hogy "a gyermekkel" azért na... nekem is családtag az állat de attól még nem kell a gyerekemnek kezelnem, inkább mint egy közeli barát. Vagy a furcsa de szerethető lakótársam.

2020. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Tök mindegy, hogy ki és minek becézgeti a kutyáját, macskáját, mert ennél sokkal undorítóbb, amikor férfiemberek a kislányukat "szerelmemnek" titulálják.

Na az viszont egyenesen hányinger!

És senki ne jöjjön azzal, hogy ez "szülői szeretet" mert még egyetlen apától nem hallottam, hogy a kisfiára mondta volna ezt. Pedig ha ez a szülői szeretet megnyilvánulása, akkor a gyerek neme lényegtelen. Vagy mégsem?

Visszatérve a témára, "beteges" állatszeretet nincs!

Mindenki úgy szereti az állatát, amennyire - többnyire jogosan - elfordult az emberektől, a sok súlyos csalódása miatt és a magányát az állata hűsége, ragaszkodása, szeretete enyhíti. Hogy ezt valaki a saját életében milyen formában éli meg, az hadd legyen már a saját döntése, nyilván azért csinálja, mert neki így a jó és a pocsék élete így élhető.


(Nem keverendő ez össze azzal, amikor valaki az állatát használja szexuális eszközként, mert az nem állatszeretet!)

2020. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!