Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kiképzőszo...

Mi a véleményetek a kiképzőszoknyákról? Mekkora méret kellene?

Figyelt kérdés

Nyárára szeretnék beszerezni egyet, de sajnos olyan alakom van, hogy fenékrészen eléggé kiszélesedek. A derekam, ahol a szoknya lenne, 90cm, a csípőmnél 116cm. Kétféle van, ami tetszik, az egyik csípőrésze 126 cm, derékban 102-124.az eggyel kisebb dereka 88-110, csípője 112. Ez szerintem csípőben szűk lenne, de a másik derekát nem tudom be lehet e húzni 90re.


A másikfélének csak a szélességét adták meg, 63cm szemből. Ennek a kisebb verzióját próbáltam, egy nálam sokkal vékonyabb barátnőmnek van, így gobdolom rám kicsi lenne, de a derekát nem húztam szét annyira, hogy lássam.


A kérdésem annyi lenne, hogy ezeknél mennyire kell szigorúan venni a méretet? A derekukat mennyire lehet behúzni? (gumis mind a kettő plusz van csatjuk is) És hobbikutyásnak mennyire ajánlott? Vizet, jutalomfalatot, néha labdát és a telefonomat tenném bele.



#kutya #Agility szoknya #kiképzőszoknya
2020. ápr. 13. 15:09
 1/2 anonim válasza:
Mi az, hogy kiképzőszoknya?
2021. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kutyakiképzés során használják, egy olyan kötényszerű cucc, aminek nagy zsebei vannak minden oldalról, és belefér minden, ami egy tréning során kellhet, pl jutalomfalat, labda, játék, harapóhurka. De a google kiadja a képeket, ha beírod. Agilityszoknyának is hívják.
2021. jún. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!