Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Örültök, hogy betiltották a...

Örültök, hogy betiltották a bikaviadalt Katalóniában?

Figyelt kérdés
Ill. mi a véleményetek róla? A munkanélküli torreádorokat esetleg jobban sajnáljátok?
2010. júl. 28. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Állatkínzót nem sajnálok. Rá kell jönniök hogy ez ostoba és felesleges állatkínzás. Ez spanyol népi butaság. Azt nem tudom még hogy milyen ostoba emberek akik ilyennel szórakoznak.
2010. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Én mindig is sajnáltam a bikákat, de náluk ez a hagyomány. A torreádor, mint foglalkozás számukra művészet. Szóval örülök, hogy szegény bikákat nem kínozzák tovább, de mint hagyomány, az eltűnését is sajnálom.

De amúgy jól tették:)

2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Örülök! Az én világomba nem fér bele ez a kultúra.
2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 llolyd válasza:
10%
nem. sztem jo buli lehet, és hülyeség egy ilyen kultuszt tiltani.
2010. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Örülök neki. Hagyomány, vagy sem, állatkínzás. Nem lehet valami jó csak azért, mert hagyomány. A történelem során azért rengeteg dolog volt, ami hagyomány volt valaha, de jó, hogy ma már nincs. Nem szabad foggal-körömmel ragaszkodni egy hagyományhoz, ha tudjuk, hogy rossz. És az állatkínzás ma már minden normális országban bűncselekmény.
2010. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Nagyon, láttátok a DunaTv híradójában mutatták a hírrel kapcsolatban ahogy egy méteres kardot döfnek tövig a hátába , kiszenved ott premier plánba, vette a kamera, meg nézték a nézők, majd a tetemet 3 csengettyűs csacsi húzta ki.

Bikaviadalozzanak, de ne ezzel a tüskés módszerrel hanem amikor csak rohangálnak előle, ne szurkáják össze, ez barbár dolog és rettenetes kínokat él át szerencsétlen. Már a vágóhídon is humánusabban ölik meg őket mint ott egy karddal.

2010. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A futtatást még rosszabbnak tartom, mint a viadalt... Az állatoknak ugyanolyan rossz egymást, és még az embereket is halálra tapossák. Persze a hírek csak az eltaposott embereket említik...
2010. júl. 28. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!