Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állat ami megeszi a...

Van olyan állat ami megeszi a zöldségeket, gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pl a bambuszt meg fűféléket esznek. De gondolok itt pl paprikára, paradicsomra, narancsra. Bármely élőlény eszi ezeket az emberen kívül?
2020. máj. 14. 10:47
 1/5 anonim válasza:
Nem ez a fő táplálékuk,de szerintem egy csomó növényevő megeszi ha hozzájut.
2020. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha van rá lehetősége. Egér, patkány, vaddisznó, házi sertés, őz, nyúl, vad madarak, papagájok, kutyák, hernyók, csigák...
2020. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anyám tyúkjai dinnyét imádták. Sőt, kutyám is volt, amelyik imádta a dinnyét. Ugyanez a kutya szotyit is evett, de héjastul, és szét tudta rágni valahogy úgy, hogy kiette a belét, a héjat meg kiköpte. Haláli fazon volt.
2020. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, rengeteg állat. 2-es sokat felsorolt, plusz millióféle rovar is szereti.
2020. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van kutyám és nimfapapagájaim, némelyik zöldséget-gyümölcsöt kifejezetten szeretik. A nimfáim például rajonganak a paprikáért, a kutyám a sütőtökre van rákattanva, ha készítek magamnak. Természetesen csak olyat kapnak, amit ehetnek is, de kiegészítem ilyenekkel az étrendjüket, és van, amelyik kifejezetten jót is tesz nekik, de van, ami csak csemege.
2020. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!