Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan szolgáltatás, hogy...

Van olyan szolgáltatás, hogy valaki emberi áron, naponta sétáltatná délutánonként a közepes testű kutyáimat (ketten vannak)?

Figyelt kérdés

Ilyen létezik?

Előre aggódok. Most még tudok őket sétáltatni, mert diák vagyok, illetve apám is él, aki ha velem van valami, pl: hasmenés, egyenesen állni se tudok, nemhogy kutyát sétáltatni, el tudja intézni?


Apukám maga is azt gondolja, hogy maximum 10 éve van hátra, a szívbetegsége, cukorbetegsége és miegyéb miatt. Utána semmi segítségem, se anyagilag, ha bármit xarna a kutya, se annyiban, hogy segítene bárki akármiben, nekem kell majd eltartanom magunkat, amivel nincs is gond, hiszen ezért tanulok, viszont ahogy komolyan átnéztem a várható helyzetet, szerintem nem úszom meg 8-9 órában a munkát + hazautazási idő, vagyis délutáni kutya séta. Most lesz meg a szakmám, következő évben kezdem az érettségit, utána meg még egy szakma, utána pedig talán egyetem. Apám helyzete miatt először minél hamarabb elhelyezkedésre képesnek kell lennem, az egyetem másodlagos, csak ha belefér az időbe.

A most megszerzendő szakmámmal bárhol találok munkát, vírus idején is, viszont utálom, ezért kell olyan, amiben szívesebben dolgozom, viszont a kutyákra nézve is megfelelőnek kell lenni.


Létezik ilyen szolgáltatás, ha nem tudnám megoldani a délutáni sétát? Előfordul, hogy nincs délutáni, simán kibírják estig, de ezt mindennap eljátszani nem tudom, mennyire lehetne.



2020. máj. 28. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Akinek az életébe nem fér bele a kutya, ráadásul mindjárt kettő, az jobban teszi, ha másokra bízza őket.
2020. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Már úgy értem, nem csak a sétáltatásukat, hanem úgy mindenestül.
2020. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ők már itt mennek az örök vadászmezőre, nem kerülnek senkihez. Napi négy sétájuk van, reggel, délután, este, és egy rövidebb éjjel. Egy séta nem a világ vége szerintem, ha kimarad, de lehetőség szerint, ha belefér a keretbe, megoldom nekik a délutánit.
2020. máj. 28. 17:27
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Környékbeli kislányok ezer örömmel elvállalják.
2020. máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2020. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!