Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatást vállalnék,...

TyúXar kérdése:

Kutyasétáltatást vállalnék, hogy hirdessem meg?

Figyelt kérdés

Szóval Budapest szélén lakom, szóval nincs annyi panel, de mégsem sétáltatja mindenki a kutyáját. Arra gondoltam, hogy vállalnék ilyet nyárra. Értem a dolgom, most is van egy nagytestű kutyám.

Hogy hirdessem meg? Tanácsok? Csinált már vki ilyet?

Előre is köszönöm!



2020. máj. 30. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Merned vallalni a feleloseget idegen kutyakert? Nem semmi! En azt tanacsolom, hogy ha csak hobbi kutyas vagy, akkor inkabb menj el egy kutyaiskolaba kisegitonek nyarra.
2020. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%

Első körben csak ismerősöknél próbálkozz. Idegennek nem nagyon adják oda a kutyát.


Aztán ők majd ajánlanak, nagy eséllyel.

2020. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm!
2020. máj. 30. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Van biztosításod? Mit teszel, ha a rád bízott kutya megharap valakit? Vagy neki lesz baja? Hogy akadályozod meg, ha nektek rohan egy másik kutya? Vagy épp a te kutyád szabadul el?


Ne vállalj! Ez túl nagy felelősség, nem csak hobbi és nyári munka!

2020. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Van ilyen honlap. Regisztralj.


Az elet kockazatos. Minden munkaban van kockazat. En is szivesen setaltatnam mas kutyajat. Sot ,tanitanam is.


[link]


Ez a kutyasetaltatok regisztracios helye!!

2020. máj. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Plusz van egy app, a neve HelpIt go. Rendszeresen látok a környezetemban olyan hirdetéseket hogy egy gazdi heti x alkalommal odaadná a kutyát sétáltatni

(Szintén BP)

2020. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én már többször is láttam, hogy valaki fb-re írta ki, hogy kutyasétáltatást vállal. Egy próbát megér, de akinek kutyája van az meg tudja oldani, hogy ő vigye le.
2020. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%

Úristen ne izéljétek már túl, ez hülyeség.

Én hónapokig sétáltattam idegenek kutyáit és semmi nem történt.

Csak keress rá, hogy kutyasétáltatót keresek és elvileg kidobja a hirdetéseket

2020. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!