Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A csótány vagy a meztelen...

A csótány vagy a meztelen csiga undorítóbb számodra?

Figyelt kérdés
Régi dilemmám, szoros verseny, részemről egyértelmű is az én véleményem, de vajon mindenki másé mi?

2020. máj. 31. 00:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%
@12 cseszheted a tisztalakasodat ha a szomszedbol jon at a csotisereg.
2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

A szép és a csúnya szavak is szubjektívek, mert érzéstől függenek, én meg pont az érzésre kérdeztem rá.


A marketing kérdése izgalmas még nekem, hogy mitől lesz egy állatnak marketingje...?


A Vízipók csodapók című mesesorozatot pl. konkrétan a vízipók népszerűsítésére készítették, az marketing, oké. De akkor vajon a Misi mókus miatt szeretjük a mókust? Pedig már volt főzős patkányról is mesefilm, de persze bőven újabb, mint mondjuk Misi mókus...


Meztelen csigás mese szerintem nincs is (vagy tud valaki...?), csótányról meg inkább felnőtt szépirodalom az Átváltozás jut csak mindig eszembe, ugye... :)

2020. jún. 1. 09:22
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van a csótányról másik film. De az a baj, hogy az amerikai bazinagy típusúból, nem a nálunk levő klasszik kis éjszakai futkosóból. Bogaras Joe

[link]


Akinél meg szomszédban van, ott is nála van a probléma... A víz-gázcsöveket-lefolyókat tisztességesen kell körbeszigetelni a faláttöréseknél, a budilefolyónál! A strangtakarást is körbeellenőrizni résmentesre. A központi szellőzőn nem közlekedik a csóti, mert az száraz, huzatos, de ezt a csövet is körbe kell zárni kívülről. Folyosói ajtót dettó. A csóti a padlón szeret mászkálni, de ha kell, simán felmászik a falon. Kedvenc helye a konyhaszekrény, annak is a mosogató alatti kukatárolója. Ott minden van, kaja-pia-sötét, csótiparadicsom. A májsztrók által összehányt konyhaszekrény pedig űberfasza tanyaa résekkel, és a takaríthatatlan kialakítással. A lábtakarólap a legeslegértelmetlenebb dolog a konyhaszekrényen. Ha az emberek nem a saját fejük, hanem a csóti fejével gondolkodnának, nem csinálnának annyi blődséget.

2020. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Tényleg, ezt ráadásul még szerintem láttam is régen! :D


Milyen lábtakaróról beszélsz a konyhaszekrényben...?

2020. jún. 1. 09:45
 25/30 A kérdező kommentje:

Lábtakarólap...?

Mi az...?

És hogy kerül a konyhaszekrénybe?

2020. jún. 1. 09:46
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
A szekrényajtó alatt látod, azt rugdosod a lábaddal. mögötte úberfrankó csótitanya szokik lenni, pókokkal, hangyákkal. Ja nem, ahol csóti van, ott nincs hangya és ahol hangya van, ott nincs csóti, ugyanis egymás táplálékkonkurrensei.
2020. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
kb 10cm magas, a konyhabútorosok mániája, mert ez is eladható... és így nem nem kell feltakarítani se, merthogy nem látszik ugye.
2020. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csótányos mese, nem jut eszembe a neve, amikor az emberiség elköltözik a földről, ott marad egy robot takarítani, a legjobb és egyetlen barátja egy csótány.


Van egy másik elvitte a víz című disney, amiben vannak patkányos és meztelen csigák is.

2020. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Wall-E
2020. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%
Csótány. Amíg nem láttam, nem is tudtam, hogy létezik ilyen érzés. Elég most is itt olvasni róla és gyakorlatilag hányingerem van és az ájulás kerülget.:D
2020. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!