Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni nem kívánt...

Mit lehet tenni nem kívánt macskaszaporulat ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben rettenetesen elszaporodtak a környéken a macskák. Nem lehet már tetőablakot, erkélyajtót nyitvahagyni, rögtön bejönnek. Az ijesztő hangokról nem is beszélve amit párzáskor adnak ki. Nekünk nincs macskánk, hát volt hatalmas meglepetés mikor az egyik az előszoba szekrényben ellett le..Volt,hogy a babám kiságyába mászott bele vagy megint másik bejön és ételt lop az asztalról.. Elegem van már! Nem vagyok állatkínzó, de ez már így nincs rendben, nem tudom mit tehetnék ezek ellen. Gazdájuk nincs.
2020. jún. 10. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj kapcsolatba lépni helyi állatmentő egyesülettel
2020. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

nálunk - a mi városunkban - ilyenkor a sintért küldik ki. de nem "kicsinálási" célból, hanem elviszik őket egy menhelyre és megpróbálnak nekik gazdát találni.

vannak alapítványok is, ahol befogadják őket, de ahhoz ugye neked kéne befogni a cicákat és az nem lesz egy könnyű menet.

2020. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Engem meglep a kérdésed, mert a macskák alapból tartanak az idegenektől, főleg ha "utcai" macskák, és nincsennek emberhez szokva. Én beavllom nem hiszem el, hogy ki-be járkálnak a házadban. Én egy utcai macskát etettem hónapókig, míg megbízott bennem annyira, hogy bejött a konyhába. A macska nagyon óvatos állat, nem mászkál csak úgy be. A kertet persze telekakilják, megjelölik, de csak úgy nem mennek be.
2020. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Hozzánk a szomszéd fekete kandúrja jár át (mi csak kosztosnak hívjuk), lefekszik a terasz ajtóba, de sosem jön be. A volt szomszéd egész macskafarmot tartott, mivel befogadott és etetett minden kidobott cicát, elvitte őket ivartalanítattni is, de sajnos valakiknek nem tetszett a dolog és egy nyár alatt lemérgezték őket... Ő szemben lakott velünk és soha egyik sem jött be hozzánk. Elég durva környék lehet a tietek, ha ilyen macskamaffia van ott.
2020. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk szóltak az önkormányzatnak ők pedig bevállalták az ivattalanítási költségeket, a kóbor macskákat mind ivartalanították.
2020. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

3-nak van igaza.

A kóbor macskakaja félnek, nem ugrálnak be sehová ahol ember van, főleg ha már ki lettek zavarva

2020. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manócska1 ***** válasza:
szólj közeli állatvédőknek
2020. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!