Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezet a Gévaudan...

Szerintetek létezet a Gévaudani bestia?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Gévaudán határában él egy barlangban. Csak szűzeket eszik. Egy Gyuri nevű lovag most gyúr rá...
2010. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsö hülye...

Amugy szerintem igen :) Mármint azért mint minden népi legenda el van tulozva deee mindenbizonyal igen mivel irásos emlékek is vannak arrol hogy küldtek ki katonákat a felderitésére. A tetemét nem találták meg sosem pedig álitolag elfogták de mielöt kategorizálták volna már nem lehetet mert voszlásnak indult... Valoszinü hogy egy farkas-hiéna keverék volt amugy nem pedig szörny...De az is lehetet hogy egy kihalt állatfaj hiszen még mais rengeteg álatfaj létezik amit nem is ismerünk

2010. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előszőr n is valami farkas szerüségre gondoltam mikor olvastam róla.
2010. júl. 31. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt is írták, hogy egy veszett farkas lehetett csak hát ugye ez elég valószínűtlen mivel egy veszett állat nem él 3 évet az erdőben. Állítólag később lelőttek egy hatalmas farkas nőstényt is mivel azt hittek a párja volt.
2010. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Második hülye
2010. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy helytelen, amit írok.

De én azt hallottam, hogy ez a valami farkasember volt.. Ugyanis van egy könyvem, amiben egy idézet szerepel a ,,gévaudani farkasembertől", miszerint: ,,Megláttam egy kislányt, egy helyi gazda leányát. Nem lehetett több négyévesnél, csillogó szeme, és göndör, gesztenyebarna haja volt.Felfaltam. Roppant ízletes volt a húsa."

Vagy esetleg írtak erről könyvet, és abban túlozták el ezt a szörny-dolgot?

2013. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Létezett - két t.

2. Igen, letezett, az eset a legjobban dokumentalt az effelek kozott.

3. Farkas es hazikutya hibrid volt.


Érdekesseg: a szorny elejtoje Jean Chastel vadasz mindossze 75 livre jutalmat kapott...

2013. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!