Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleesett a...

Mit csináljak, ha beleesett a pók az ágyamba?

Figyelt kérdés
Ma felébredtem, és láttam, hogy egy pók mászkál felettem a plafonon. Arrébbtettem a takarót, mert tudom, hogy néha leesnek. Elmentem onnan, és főhősünk egyszer csak eltűnt, 100%, hogy leesett, mert egy plafonon hova máshova mehetett volna olyan gyorsan. Mit csináljak? Brutális pókfóbiám van, ha hozzáérek, meghalok. :D Hogy tudom eltüntetni onnan? Vagy egyáltalán megmaradnak az ilyen helyeken, vagy egyből elmennek a landolás után? Hülye kérdés, de légyszi segítsetek, nagyon ideges vagyok. :D
2020. jún. 30. 07:28
 1/7 anonim válasza:
Szólj anyukádnak.
2020. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már tegnap szóltam neki pók miatt, akkor is mérges volt, már nem merek. :D Apám nem foglalkozik ilyesmivel, csak hülyének néz.
2020. jún. 30. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsíp, lehet, hogy pókemberré változol.
2020. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás a lángszóró.
2020. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a takaród,párnádat rázd ki az udvaron/erkélyen/ablakon. Nézd át utána.. Lehetséges már rég elszaladt a takaródról, de a biztonság kedvéért tedd meg ezeket. Ha az ágyad egy fal mellett van akkor húzd el, nézd meg hátha beszaladt mögé, vagy akár alá. Ha ott van csak egyszerűen fogj egy söprűt, és nyomd agyan vagy dobd ki.
2020. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod akkor porszívózd fel
2020. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elkaptam egy kicsi pókot az ágyban, de ez egy másik volt, nagyon pici. Pohárral elkaptam, aztán kint elengedtem. Átnéztem az összes párnát, lepedőt, mindent, de sehol semmi, szóval már biztos, hogy elment. Megágyaztam jó agresszív mozdulatokkal, hogy ha mégis ott bujkál, még legyen ideje átgondolni, hogy érdemes-e maradnia. :D
2020. jún. 30. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!