Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szomszédomba új lakók...

A szomszédomba új lakók költöztek állatokkal. Ezzel semmi gond de van három kakasuk. Ezek hajnal fél négytől késő délutánig kukorékolnak szinte szünet nélkül.Aludni pihenni képtelenség. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóltam normálisan majdnem megvert a pasi. A kisfiam fél a harsogó hangtól sokat sír, aludni sem tud. A párom sokat dolgozik nem tud pihenni emiatt már idegroncsok vagyunk lassan.
2020. júl. 15. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha a környéknek van szabálya, hogy ilyen állatot nem lehet tartani, akkor kész a megoldás. Ha viszont lehet, akkor az bajosabb. Próbálj a többi szomszéddal beszélni, hátha együtt ki tudtok találni valamit :/
2020. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Gyógyszertárban lehet kapni füldugót alváshoz

Jegyzőnél fel lehet őket jelenteni azt hiszem de hivd fel a rendőrséget ők tudják hova tartozik a csendháboritás (már nem a rendőrséghez)

2020. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Panel?
2020. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

amúgy miért te szólsz? mi lenne, ha a párod - mégiscsak ő a férfi - lépne fel erélyesebben? hátha vele nem mer arcoskodni a kakasos szomszéd


vigyen neki ajándékba egy kakasos nyalókát :-)

2020. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
9 gyerekként hogy szerettem a kakasos nyalókát pedig olyan cukros, hogy kirohadnak az ember fogai tőle :D
2020. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Hogy mit tegyél? Szokj hozzá hogy nem csak ti vagytok a világon. Ha nem megy, lakatlan sziget.
2020. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Megértelek, én is voltam és vagyok is hasonló helyzetben. Csak én egy közeli házban lakó család hangjától voltam kiborulva, akiknek a zajait a domborzati viszonyok pont nálunk visszhangozzák, meg köszörülnek is hétköznap, talán valami köszörülős vállalkozásuk van. A nap nagy részét kint töltik hétvégén, meg délutánonként, élik az életüket, hangosak. Nem lehet velük mit kezdeni, nem is szóltam, de ha szólnék, ugyanolyan rosszul esne nekik, mint a te kakasos szomszédodnak. Itt is vannak kakasok, irtó hangosak, korán kezdik. De valamiért nem vagyok rájuk kattanva. Hallom, de nem zavar. A kutyákra jobban ideges leszek, azok egész nap öblös mély hangon ugatnak, olyan idegesítően "korhadt" hangjuk van. Altassák el őket, meg a kakasokat is, mert zavar? Nem. Dehogy. A hangos emberek is csak hangoskodjanak. Hiába idegesítem magam miattuk. Megoldás? Esetleg programozd át az agyad, gondolj róluk jókat, pozitív képeket villants fel, édes-kedves kakas, szép állat, ő erre született, hogy kornyikáljon, a szomszéd is jó ember, szereti az állatokat, mindenki szép és jó, még romantikus is ez a kakas-nóta, olyan idilli, falusias, stb stb. Hidd el, ideig-óráig lenyugtat. 100 %-ban persze nem oldja meg.

Talán a kisgyereked is megszokja idővel, ha látja, hogy te se kattansz be tőle.

2020. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Az egy dolog, hogy szóltál nekik, de szerinted mit lehetne csinálni? Vágják le a kakasokat, mert téged zavar vagy mi a megoldás? Ez nem úgy működik, hogy szólsz aztán már meg is oldódott a probléma.
2020. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Egy jó kakaspörköltet javasolnék.
2020. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
78%

5#nek.

En gyuloltem, pont ezert :D


Kerdesre valaszolva.. inkabb kelnek kakasokra mint a szomszedban a furora masfel eve.. (lakasfelujitas)

2020. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!