Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy én vagyok a hülye...

Lehet, hogy én vagyok a hülye városi de ez milyen bogár? :D

Figyelt kérdés

Sétáltam mikor ez a bogár nekiesett a kutyám orrának ,miközben szaglászott a fűben..akkora zümmögéssel volt,hogy teljesen meglepődtem. Akkora volt,mint a nagy lábujjam. fogta magát és,mint egy őrült átrohant az út másik oldalára..

:D

kép:

[link]

nagyon szép volt a szárnya:)


2010. aug. 4. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem bánt, és rovar, (a bogárnak kitin páncélja van)
2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jellemző a kék fadongóra hogy ha rárepül egy olyan virágra amin már van egy kisebb méh azt nem zavarja el soha békésen szedegetik a virágport, más méhet is odaenged ha ő szállt le előbb.
2010. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk élt a kertben kék fadongó,évekig.Egy kiszáradt almafában.Féltem tőle kicsit,mert gyakran megkergetett,mikor az odújához közeledtem,amit az almafa törzsében rágott.De nem bántott soha.Bár megfogni nem szerencsés,mert megharaphat.Csípni nem tud,nincs fullánkja,de nagyon erős rágószerve van.
2010. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kék fadongó!!!
2010. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem bogár, hanem hártyásszárnyú.
2010. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!