Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lehet ez ill....

Milyen állat lehet ez ill. minek a hernyója?

Figyelt kérdés

Először arra gondoltam, hogy Kutyatejszender hernyója de annak nem ilyen a színe...Most nem tudom mi ez még sosme láttam ekkora hernyót...:S

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Esetleg tudja valaki!?

Előre is köszi!


2010. aug. 5. 13:03
 1/6 anonim válasza:
Amorpha Juglandis valamelyik változata.
2010. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem fogalmam sincs.. vidéken élek de sosem láttam még ilyet.. aranyos :D
2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jujj! Megnéztem, ilyet még sosem láttam, pedig nem vagyok egy naposcsibe. Ezen a nyáron olyan élőlények bukkannak fel, amilyet ezelőtt senki nem látott. Különleges rovaro többek között. De a hagyományos meztelencsiga mellett megjelent a piros/vörös színű, állítólag Spanyolországból jött, olyat is láttam. De tegnap egy erős sárga színű kúszott át az úton előttem. Majdnem narancshéj színe volt. Na, ilyet sem láttam még. Egyik gusztustalanabb, mint a másik. Ez a hernyó különleges, de nagyon undorító, olyan "alien" szerű.
2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nah igen én sem láttam még ilyet. Én is vidéken élek...a kutyám ugatta úgy vetten észre...Mintha valami mutáns lenne;)
2010. aug. 5. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Halálfejes szender?

[link]

[link]

2010. aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen ez lesz az, Pedig átnéztem minden szendert de nem találtam. Most már tudom! Köszi! :D
2010. aug. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!