Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi az az apró, zöld bogár,...

Mi az az apró, zöld bogár, ami nyáron tucatszámmal megtalálható, és az ablakon is mindig berepül? (lámpafénynél)

Figyelt kérdés
iszonyat idegesítőek. Mik ezek?
2010. aug. 5. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nemtuom,de én baba koromba kraptatának neveztem el.

Nem nagy bosszúság csak akk hogyha a szobába van. És pár óra alatt úgy is meghalnak

2010. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem repül semmi :/ pesten a belváros közepén. Itt már a bogarak is kihaltak. Csoda h mi még élünk, bár minden 5-dik ember rákos.
2010. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ő lenne az?

[link]

2010. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadó által belinkelt rovart fotóztam le az egyik éjjel :O

Szerintem tök szép állatkák. Köszi :D

2010. aug. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


valami ilyesmi. Azért érdekelne, mert én az Alföldön lakok, de most a Balatonnál tartózkodom és mindkét térség tele van velük. Szóval rákerestem neten "green bug" keresőszóval, és ehhez hasonlóak azok a kis teremtmények...

2010. aug. 6. 11:09
 6/13 A kérdező kommentje:
egyébként az a fátyolka tényleg szép:)
2010. aug. 6. 11:10
 7/13 anonim ***** válasza:

A bug az angolul poloska... a bogár meg csak egy rovarrend, nem minden rovart tartalmaz.

Hoozá mit szólsz? Zöld bogyómászó-poloska: [link]

2010. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem valami ojan amit csak erősen lehet agyonnyomni?
2010. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

14:22-->

a bug minden ilyen kis bogarat/rovart jelöl az angolban(legalábbis nekünk úgy tanították).

egyébként hasonlít a képen látható kis állatkára, csak ez véknyabb, és teljesen zöld. a színe pont ilyen. de már annyira nem zavar, megszoktam őket. De azért érdekelne a nevük az újdonsült/ideiglenes "lakótársaimnak".

2010. aug. 6. 17:34
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó: nagyon könnyen szét lehet őket lapítani. Én mindig papuccsal esek nekik, utána úgy kell őket levakarni a falról.(most remélem nem jönnek az állatvédők lelkes csoportjai, hogy kiálljanak a kis zöld bogár jogaiért:D)

Egyébként kitines a szárnya, mert lehet hallani, ha nekikoppan a falnak. Egyébként azon csodálkozom, hogy egyáltalán ennyi sok van belőle a nagyvárosi lakótelepen.

2010. aug. 6. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!